Fuente
hexdrunker reflections | 2025 — ICO season?Здається, 1 січня мої здогадки справдилися. За цей р...
7 640 Vistas/Alcance
2025-12-10 15:47
Mensaje №1887
2025 — ICO season?Здається, 1 січня мої здогадки справдилися. За цей рік ми бачили десятки сейлів, так, вони зараз не дають десятки і сотні іксів, як це було раніше, але їх і стало набагато більше. Тепер потрібно більш ретельно серчити про кожен проєкт, але це все ще залишається однією з найкращих активностей для лоубанків.Що було цікавого з сейлів в цьому році:1. BuidlPad і всі сейли, які проходили там: Solayer, Sahara, Lombard, Falcon, Momentum. Платформа залетіла з 2 ніг в нішу ланчпадів і не провела жодного мінусового сейлу.2. Binance, який відродив старі добрі часи з ІСО на біржі. Все почалось з CreatorBID, який за пару годин дав декілька тисяч профіту (1.2К-10К). Наступні сейли також давали 200-300$ з акаунту, а потім це переросло в Bincance Alpha, про яку вже чули всі.3. Масштабні сейли по типу: PumpFun, Monad, Plasma які збирали гроші по шаленим оцінкам і люди все одно в них несли і отримували непоганий профіт.4. Rice AI — один з найкращих сейлів за цей рік. Сквадом відіграли максимально круто, велика подяка Віктору. Вийшло близько 4-5х з акаунту, а токени все ще капають.5. Echo — платформа, яку купив Coinbase, де проводили ICO МegaETH. Цей сейл задав новий формат і змінив уявлення того кому і як має роздаватись алокація.Тільки за вчора було анонсовано 6 нових сейлів:- Octra на Sonar- Rainbow на Coinlist- Gensyn на Sonar- Space на Impossible- Sport.Fun на Legion - Fogo на GenesisЗ вчорашнього сейлу $WET можна було отримати 500-1200$ з акаунту, якщо встиг занести, а це було реально. Тому не ігноруйте двіж, який несеться навколо ІСО. 👍