Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - hexdrunker reflections
Añadido 14 jul. 2024

hexdrunker reflections

@hexdrunker_reflections
Número de suscriptores: 32 513
Fotos: 1,790
Videos: 78
Enlaces: 893
Descripción:
@doubletop tribe leader All the links: https://linktr.ee/doubletop.io
Fuente

hexdrunker reflections | Новий prediction market від CZКоли в крипті мало активності, люди не б...

Logotipo de la comunidad de telegram - hexdrunker reflections hexdrunker reflections @hexdrunker_reflections
11 900 Vistas/Alcance 2025-11-07 14:12 Mensaje №1785
Новий prediction market від CZКоли в крипті мало активності, люди не бачать потенціал у ринку — і саме тоді час відпрацьовувати потеційно цікаві проекти. Про один з таких хочу вам розповісти. 🤗Opinion — предікшн маркет від CZ з інвестом від Yzi Labs. За всі роки він вже не раз показував, що якщо він бачить щось перспективне, то він або це купує, або просто знищує конкурентів і робить власну версію. У CZ є тір-1 біржа (Binance), тір-1 гаманець (Trust Wallet), тір-1 сервіс для трекінгу крипти (CoinMarketCap). Якщо можна купити — купує. Якщо ні — будує краще. І зараз він заходить у prediction markets.Колись ми вже бачили подібний сценарій із Aster. Коли всі почали фармити поінти — було вже пізно. Хоча інфа в нас тоді лежала з самого початку, і ті, хто встиг, зробили десятки іксів.Думаю, що Opinion зараз = Aster тодіРаджу створити кілька акаунтів, депнути трохи грошей, пофармити поінти. Як я писав раніше, старайтесь фармити дельта-нейтрально з іншими предікшн маркетами і не спалюйте гроші просто так.Чому не Polymarket?Бо банально там вже запізно. Ви не накрутите достатньо обʼєму, щоб попасти в топ і сподіватись хоча б на якийсь дроп. Важливо робити не тільки те, про що кричать з кожного вікна, а старатись робити ставку і відпрацьовувати те, про що ще ніхто не говорить.Never stop clicking