Fuente
hexdrunker reflections | Мої думки по $FLEEKВже можна заносити в сейл Fleek на Coinlist. Часу в...
13 200 Vistas/Alcance
2025-05-02 09:58
Mensaje №934
Мої думки по $FLEEKВже можна заносити в сейл Fleek на Coinlist. Часу в нас достатньо, тому не спішіть, під кінець буде зрозуміло, яку алокацію вказувати. (хто не розуміє про що я - дивіться відео Гната, який формат сейлу).Що за проєкт?AI-інфра, виглядає цікаво. Звісно мета змінилась, але AI-сектор на цьому відскоці дуже гарно себе показав. Що солана щітки минулої хвилі — $zerebro $ai16z $arc + нові типу $dark $gork, що бейз — $virtual $game та інші, що просто монети, типу $tao.По інвестиціямМаємо Coinbase, Polychain та інші. З мінусів — заходили давно, тоді це був навіть трохи інший проєкт. Але в крипті ми називаємо це "своєчасний півот".Що по умовам?Ми маємо непогані умови, особливо ціна — FDV $75M (нижче ніж у фондів), а також 100% розлок відразу на TGE. У всіх великих інвестів нормальний кліф, далі лінійні розлоки.Єдиний реальний мінус — не зрозуміло, коли очікувати вихід, адже поки по плану TGE на Q3 2025.ВисновкиДуже гарна оцінка, враховуючи, що IMC на виході буде всього $18.75М. Токен ERC-20, деплой на Base, можливий лістинг на Coinbase та інші інцентіви/розгони на старті. Сам плануюЗаносити комфортний сайз на свої акаунти або на ті, де можу пройти реверіф у разі чого. Скільки заносити — вирішу ближче до дедлайну, подивимось на статистику Dune. Декілька % сюди — нормальна стратегія. Не забудьте вказати промокод DOUBLETOP, буде більше шансів отримати алоку.Детальніше Гнат розібрав у відео.