Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ТІПова хойка✙|#УкрТг
Añadido 14 jul. 2024

ТІПова хойка✙|#УкрТг

@hearts_0f_iron_4
Número de suscriptores: 2 564
Fotos: 3,430
Videos: 773
Enlaces: 3,450
Descripción:
❤️‍🔥 Меми, моди, шаблони, гайди, та інше тут 📣 Наш сервер в ДС: https://discord.gg/eZnKT5yNFe 💬 Наш чат: https://t.me/+-5qu7QzeFT45YTMy 💰 Підтримати розвиток спільноти - @Hoika_pidtrimka 📞 Пропозиції, зв'язок з адміністрацією - @TIPovahoikabot
Fuente

ТІПова хойка✙|#УкрТг | ДЛС — Альтернативна Чехія! (2/2)Якщо ви заходили у коментарі під перши...

Logotipo de la comunidad de telegram - ТІПова хойка✙|#УкрТг ТІПова хойка✙|#УкрТг @hearts_0f_iron_4
1 730 Vistas/Alcance 2026-04-19 06:17 Mensaje №5378
ДЛС — Альтернативна Чехія! (2/2)Якщо ви заходили у коментарі під першим постом, то вже знаєте, що кордони для гілок є... дивними. Хоча деякі факти з наступного тексту і покращили нашу думку, але те, що Пруссія та землі полабських слов'ян не є частиною Чехії, є абсурдом. Так само і бракує опції створити Західнославію, однак може в наступних щоденниках буде більше.Але настала пора покинути тему кордонів і оцінити фокуси.Монархія. Доволі звичайна гілка, подібна до австрійської монархії. Дивно, однак про те, хто претендує на корону — не сказано.Із цікавого, Чехія по шляху монархістів може допомогти васальній Польщі створити Річ Посполиту, а угорцям — вийти у кордони до Тріанону. Тобто Чехія матиме два сильних васали, які матимуть достатньо потенціалу для самооборони.Також, значна частина зовнішньої політики є спільною для нацистів та монархістів. Обоє можуть інтегрувати Угорщину після того, як та забере частину Югославії та Румунії. Лише монархісти, однак, можуть розділити на дрібні князівства Польщу та Німеччину, забравши частину територій. Нацисти. Акцент іде на співпрацю з Третім Райхом через альянс або васалітет. Відверто кажучи, з того, що ми бачили тут і у минулому скріні, то воно не вражає. Нацисти тут скоріше для потреб мультиплеєру.Комуняки. Із політичного: типовий поділ на сталіністів та незалежників. Сталіністи діляться на дві групи: фракції Коллера та Готтвальда. Незалежні комуністи ж мають бафи на формування Малої Антанти, розбудовуючи своїх сусідів, у яких можна змінити ідеологію та потім інтегрувати. Радимо йти по децентралізації, якщо йтимете в комуністів. Бонуси будуть вищі за роздроблення та подальше об'єднання Югославії.Реворк "Поділеної нації". Тепер нацдух не можна прибрати через фокус, а пройшовши через гілку рішень на вирішення проблем, які заважають розвитку економіки в кожному окремому регіоні. Десь бракує інвестицій, а десь — робітників.Цікаво, але найбільше нацдухів, напевне, саме у комуністів. Монархісти та нацисти виглядають дещо недоробленими. Чекаємо наступних щоденників!Канал про гойку 🇺🇦🎮 Наш чат | Зарядити канал | #Оновлення