Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а
Añadido 14 jul. 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Número de suscriptores: 598
Fotos: 79
Videos: 41
Enlaces: 860
Descripción:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Fuente

Записки кращого Барбек'а | ​День 1087 (30/5/26)1557 день повномасштабного вторгнення. 3 роки в HR...

Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
128 Vistas/Alcance 2026-05-31 11:47 Mensaje №1625
День 1087 (30/5/26)1557 день повномасштабного вторгнення. 3 роки в HRAMі!Ранок почався з новини, що барбек Макс, в якого сьогодні була остання зміна, зліг з температурою. Написав фрілансерам, всі відмовились, працюють. І того, в нас на сьогодні 3 барбека, з яких двоє ще нещодавно були ранерами. З врахуванням того, скільки до нас останнім часом приходить гостей, маємо справитись.Сьогодні працюємо в супер порізаному складі. Їхав в бар з настроєм: добре провести час. Тепер головне, нічого не приймати близько до серця:)Підготували з Маміком та Льохою смоук, відкрились, залишилось дочекатись гостей.Помітив, що взяв з дому дві запальнички і не взяв фільтри до самокруток. Олесь-Олесь:)Поговорили з Юрою про автоматизацію процесів списання та формування тижневої заявки за рахунок ші та чатботів. Цікава тема. Багато можливостей відкриваються з ботами.Гості, які ставлять стільці в трикутник на проході біля бару.. це ще гірше, ніж у відео "як бути мужиком". ак вони не лише собі заважають, а ще і іншим. Звернув на це увагу — сіли в ряд.21:30. Несеться дуже добре. Працюємо 2+1, не відпускаючи Льоху на сервіс. Готуючи свої перші коктейлі, розбійник справляється краще, ніж я в свої перші рази. Пишаюсь!22:00. Барбеки пішли додому і Льоха нас покинув, переключившись одразу на чотири бари. Роботи під кінець стало менше.22:30. Закінчився перший ласткол. Поки ще півгодини буду чекати на таксі, вирішив залишитись та допомогти Владу на другому ластколі. Ну і хамиста аудиторія залишається під закриття.. Хороша зміна. Сьогодні, для зрізаного складу бару, ми добре справились. Я файно провів час, як і хотів:)