Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а
Añadido 14 jul. 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Número de suscriptores: 598
Fotos: 79
Videos: 41
Enlaces: 860
Descripción:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Fuente

Записки кращого Барбек'а | ​День 1083 (22/5/26)1549 день повномасштабного вторгнення. У Дані з Вл...

Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
144 Vistas/Alcance 2026-05-23 15:06 Mensaje №1621
День 1083 (22/5/26)1549 день повномасштабного вторгнення. У Дані з Владом сьогодні реліз пісні. Послухав декілька разів в сторіс і все, тепер ритм по колу грає в голові "не знаючи проблем", далі не запам'ятав. От сатаністи, знову вірусноти нагенерували:)Приїхало нова точилка для ножів. Хлопці просили камінь, але я зважив ризики і відмовився від такої ідеї. Шматок пластику зіпсувати тяжче за камінь.Юра написав, що у нього проблеми і він запізниться. Я почав думати, що трапилось щось серйозне. Виявилось, що Юра побрив половину голови і в нього розрядилась бритва. Знайома ситуація, сам сьогодні заряджав трімер:)Почали пропрацювання на оновлення меню. Поки розчиняв агар-агар для гелю, запаморочилося в голові. Не можу зрозуміти, я починаю захворівати чи це через спеку? Краще б було через спеку. Поставив застигати желе для гелю і пішов на вулицю.Заготовка не желефікувалась. Додав ще агару і повторив активацію. І знову без результату. Може це через наявність молочної кислоти?Гостей сьогодні більше, ніж минулого тижня.Спекотно в залі, — думав я поки не повернувся із залу сервіс. Ось де справді спекотно. Відчуття, наче витяжка пішла у відпустку. Швидше б вже додому. Здається я захворів..