Fuente
Записки кращого Барбек'а | День 1070 (1/5/26)1528 день повномасштабного вторгнення. Суперова пої...
127 Vistas/Alcance
2026-05-02 06:19
Mensaje №1607
День 1070 (1/5/26)1528 день повномасштабного вторгнення. Суперова поїздка до Львову закінчилась. Навіть вдалось трішки відіспатись, але ще відчувається втома після дороги. Прийшов час повертатись до роботи. Не хочеться:)Водафон обрізав мобільний інтернет рівно в момент, коли ми прибули на вокзал. Оператори не беруть слухавку. Запити через чат збиваються через довгий час очікування. Відчуття, що все валиться з рук.На складі безлад і нерозкладені коробки з алкоголем. Робота почалась з наведення порядків.Згорів зі звичайної доставки посуду. Витратив годину часу та з третього разу викликав через уклон доставку купи коробок зі склом. Нарешті вийшло. Перша перемога.Розібрався з посилками з нової пошти та забрав кошти. Друга закінчена справа.Поділив чайові за тиждень. Третя справа.Зробив списання за другу половину квітня. Четверга перемога. Все. Відчуваю, як мене відпускає злість.Нарешті дочекався оператора Водафон і вирішив проблему з інтернетом. Ще одна маленька перемога.На вулиці хтось вирішив розвести багаття. І все б було добре, якби до нас не несло димом. Той випадок, коли протяг спрацював к зворотню сторонуНа сервіс прийшов Кучер з Аміною, і Саша сказав "ну все, Даню тепер можна вітати". Далі ми почали один на одного скидати, хто піде казати новину Дані. Виявилось, це прикол. Але прикол якісний:)Вийшов барний рейтинг Ukrainian Bussines Award 2026 року. Почитав. Непогано підійшли до процесу оцінки, з різних сторін.Відкриваючи пляшку тоніка, зрізав шкіру на кісточці лівої руки. Поки я заклеював руку, Влад наклеїв собі на ніс теж пластир і ходив так по сервісу. На питання "що сталось?" він без слів показував на мою руку. Ой засранець, оце підстава:)Все таки історія з тим, що його ніс розбила Аміна була б смішніша)Лайтова п'ятниця на сервісі. Мало замовлень за столами. Першим нас покинув Іллюха. Потім пішов барбек Влад. А потім мене покликали на смоук, де за 20 хвилин я відпрацював ніби цілу зміну. Одне лише замовлення на 30 негроні було варте того, щоб підніматись на смоук. Найприкольніше, що Даня цими негроні влаштував шведцький стіл:)