Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а
Añadido 14 jul. 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Número de suscriptores: 598
Fotos: 79
Videos: 41
Enlaces: 860
Descripción:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Fuente

Записки кращого Барбек'а | ​День 1055 (3/4/26)1500 день повномасштабного вторгнення. Поки Кирил з...

Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
114 Vistas/Alcance 2026-04-04 08:41 Mensaje №1592
День 1055 (3/4/26)1500 день повномасштабного вторгнення. Поки Кирил з Олександром чекали на Андрія, ми почав робити інтелектуальну роботу — проклейка вчорашніх банок. Всією бандою справились за 20 хвилин.Привезли решту замовленого мною ще в понеділок пива. Шикарно Люда вирішує питання:)Дізнався, що майстер по ремонту осмосу буде сьогодні о 18 годині. Супер. Якщо все піде по плану, на завтра запрошу майстра по льодогену.Коротко про робочий чат з менеджером одного з постачальників — зібрались дві людини-есемески і пересилають один одному повідомлення надіслані їм від бухгалтерів. Таке.. Сьогодні нас це підзаєбало і я вийшов напряму на бухгалтерію. Так буде менше "зіпсованого телефону".Провів збори з барбеками. Розповів про важливість виконання правила "пустих рук" та пояснив, як рухається посуд по бару.Розговорились з Олегом та Іллюхою про те, скільки коштів треба заробляти, щоб комфортно себе почувати. Колективно вирішили, що точно не 50 тисяч. Багато, багато треба заробляти:)19:01. Перше замовлення на вітражі. Бля, головне, щоб сьогодні прийшли гості.19:30. Вітраж почали обсідати дівчата. Стандартний початок вечора.Сьогодні дізнався, що наш барбек Влад не наповнює запасні соски з білком, а ставить в холодильник комплект — закритий пакет з білком та пусту чисту соску. Бляха, чого я, коли барбечив, до цього не додумався? Це ж геніально. Пишаюсь!19:55. Стільці на вітражі закінчились. Все по-плану:)20:30. Ось і мужички підтягнулись. Все. Стандартна пʼятниця.Сьогодні налаштував стрім на твічі. Час від часу навіть два глядачі було. А потім навіть чотири. Нічого собі. Але після трансляції не збереглось відео. Може це і на краще.Перша касета скоб до степлера закінчилась за 10хв до кінця роботи. Слабенька вийшла п'ятниця. Але я забалдів:)