Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а
Añadido 14 jul. 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Número de suscriptores: 598
Fotos: 79
Videos: 41
Enlaces: 860
Descripción:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Fuente

Записки кращого Барбек'а | ​День 1051 (27/3/26)1493 день повномасштабного вторгнення. День-пизден...

Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
112 Vistas/Alcance 2026-03-28 08:42 Mensaje №1588
День 1051 (27/3/26)1493 день повномасштабного вторгнення. День-пиздень. Віка в лікарні в Кам'янці-Подільському, а я, блядь, в Києві. Чого я не поїхав з дівкою?Поки добирався на роботу, провів розрахунки по доцільності термінової заміни насосної станції під льодогенератор, порівнюючи вартість приготування та зберігання льоду з його покупкою у постачальника. При щоденному порівнянні, цифри невеликі, а от якщо прорахувати мінімальну необхідну кількість льоду на тиждень, а потім помноживши на 4, дізнатись скільки ми тратимо за місяць — починаєш офігівати. Навіть якщо насосна станція буде виходити з ладу щомісяця, цифри показують, що вигідніше тримати на складі ще одну запасну, і проводити її заміну в той же день, ніж переходити на чужий лід.Добравшись в кабак, сьогодні я вирішив не повторювати попередні помилки п'ятниці/суботи і після перекуру одразу почав готувати вітраж до роботи, щоб потім не відчувати провини за те, що забив на підготовку бару.З'їв годину тому чікен рол з Мака, а зараз в мене почав нити живіт. Цікаво, це через чікен рол чи через каву, яку я пив вранці?Приїхав посуд. Давай шукати накладну, а її немає. Тільки б блядь вона не була в тій коробці, яку ми до цього викинули на смітник. Немає в мене настрою ритись в смітті..Знайшли. Не в смітті:)Купив і випив активованого вугілля, зібрав банду і почали робити стоп/обмеження чистого алкоголю. Потім внесли в стоп гарніші, і закінчили з стопом моктейлів. Такс, до початку роботи ми готові.Знайшли з бухгалтерією загублені накладні. Поставили на прихід. Інформація по акту звірки зійшлась. Передав інфо постачальнику. Ще мінус одна задача.18:10. Поділив чайові за тиждень. Все. Хочеться вірити, що на сьогодні всі важливі справи виконані. Можна поїсти, випити кави і налаштуватись на роботу за баром:)На вітраж пішли гості. Сьогодні бар першими оточили мужички. Дуже дивно. Через годину підтягнулись дівчата. А я вже почав думати, що сьогодні день навиворіт.Похуйовило. Відчуття наче зупиняється шлунок. Шеф, коли дізнався для чого я шукаю ентеросгель, одразу сказав, що це не через штатку. Та знаю, блядь, що гречка б такого не зробила. І не через чікен рол. Ладно, випʼю ще вугілля.19:50. Роботи небагато. Живіт більше не болить. Переговорив з бандою і вирішили поставити стрім на вітражі. Сказано — зроблено.Непогана пʼятниця. Я навіть забалдів:)