Fuente
Записки кращого Барбек'а | День 1044 (14/3/26)1480 день повномасштабного вторгнення. Так міцно с...
138 Vistas/Alcance
2026-03-15 12:02
Mensaje №1581
День 1044 (14/3/26)1480 день повномасштабного вторгнення. Так міцно спав, що не чув жодних повітряних тривог.Сьогодні спонсорська вечірка, тож віскі сауер готуємо з під ножа. Збираючи на сервісі пляшки після вчорашнього вечора, нарахував 11 пролитих пляшок з віскі сауера. Непогано вчора попрацювали:)Зробив ТК на спонсорські коктейлі і видалив все, не скопіювавши. Олесь-Олесь..На завтра, через хворобу випав барбек Льоха, і терміново довелось шукати йому заміну. Добре, що в нас був фрілансер Влад, який погодився вийти.Зі вчорашньою зміною не сходиться 3 пачки стіків до айкоса. І всі мовчать. Значить почнемо знімати залишки два рази в день. Проєбались чайові за середу. На касі їх немає, сказали, що віддали, і далі коштів ніхто не бачив. Скинув хлопцям зі своїх.Наступної п'ятниці-суботи буде переатестація по сторітейлингу для барменів. Треба повторити меню світів та безалкоголки..Андрій видав Кирилу китель. Одразу плечі розправив, розбійник, помужнів. Кавалер:)Запрошений під вечірку діджей (у вишиванці та костюмі з випускного) вмикав, здавалось, всю музику 80-90х, я ще малим пиздюком слухав це все на батьківських касетах. Здається мене під такий плейліст зачинали. Дуже колоритна тусовочка.Хороший вечір на сервісі. Без напрягів. І попрацювали, і забалділи, і гучну музику з залу послухали. Мені сподобалось:)