Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а
Añadido 14 jul. 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Número de suscriptores: 598
Fotos: 79
Videos: 41
Enlaces: 860
Descripción:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Fuente

Записки кращого Барбек'а | ​День 1044 (14/3/26)1480 день повномасштабного вторгнення. Так міцно с...

Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
138 Vistas/Alcance 2026-03-15 12:02 Mensaje №1581
День 1044 (14/3/26)1480 день повномасштабного вторгнення. Так міцно спав, що не чув жодних повітряних тривог.Сьогодні спонсорська вечірка, тож віскі сауер готуємо з під ножа. Збираючи на сервісі пляшки після вчорашнього вечора, нарахував 11 пролитих пляшок з віскі сауера. Непогано вчора попрацювали:)Зробив ТК на спонсорські коктейлі і видалив все, не скопіювавши. Олесь-Олесь..На завтра, через хворобу випав барбек Льоха, і терміново довелось шукати йому заміну. Добре, що в нас був фрілансер Влад, який погодився вийти.Зі вчорашньою зміною не сходиться 3 пачки стіків до айкоса. І всі мовчать. Значить почнемо знімати залишки два рази в день. Проєбались чайові за середу. На касі їх немає, сказали, що віддали, і далі коштів ніхто не бачив. Скинув хлопцям зі своїх.Наступної п'ятниці-суботи буде переатестація по сторітейлингу для барменів. Треба повторити меню світів та безалкоголки..Андрій видав Кирилу китель. Одразу плечі розправив, розбійник, помужнів. Кавалер:)Запрошений під вечірку діджей (у вишиванці та костюмі з випускного) вмикав, здавалось, всю музику 80-90х, я ще малим пиздюком слухав це все на батьківських касетах. Здається мене під такий плейліст зачинали. Дуже колоритна тусовочка.Хороший вечір на сервісі. Без напрягів. І попрацювали, і забалділи, і гучну музику з залу послухали. Мені сподобалось:)