Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а
Añadido 14 jul. 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Número de suscriptores: 598
Fotos: 79
Videos: 41
Enlaces: 860
Descripción:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Fuente

Записки кращого Барбек'а | ​День 1027 (7/2/26)1445 день повномасштабного вторгнення. Збираючись н...

Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
169 Vistas/Alcance 2026-02-08 08:42 Mensaje №1564
День 1027 (7/2/26)1445 день повномасштабного вторгнення. Збираючись на роботу, накрутив себе тим, що я займаюсь хуйньою, а потім поговорив з Вікою і мене попустило. Не хуйньою я займаюсь.Сьогодні в нас по графіку на пʼять барів з 12 барменами було всього 2 барбеки. Набрались вихідних, розбійники. Яра попросила Аміра з Логера вийди до нас на фріланс. І якщо все буде добре, ближче до початку роботи ще приєднається наш породистий барбек — Іллюха. В чотирьох, розбійники, точно справляться.Відкрили вітраж. Поки пили каву, згадували, як же круто ми провели час на літньому корпоративі на х-парці, як Міша смажив мʼясо під дощем, як ми з Юрою під пиво сиділи на пірсі та виставляли оцінки за пірнання в воду, як дивились/грали в пʼяний волейбол, один лише Влад нас слухав і казав "сука, ніхуя не памʼятаю". Буває:)Зібрались на сервісі для інструктажу по оновленням в меню. Нарешті піднялись ціни.Юра розповів, що його Катя останнім часом пʼє Намаро-тонік з ангостурою. Дуже приємно чути:)Щоб камера не погіршувала якість зйомки при змінах освітлення зал-сервіс, вирішив подивитись відео по налаштуваннях та повторити все, що там розповідають. Зробив все 1в1. Нічого не зрозумів, але якість стала краще. Хороший початок.Активна субота. Вітраж відпрацював на 10 шейкерів з 10. Пишаюсь!