Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а
Añadido 14 jul. 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Número de suscriptores: 592
Fotos: 79
Videos: 41
Enlaces: 860
Descripción:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Fuente

Записки кращого Барбек'а | ​День 1020 (28/1/26)1435 день повномасштабного вторгнення. Youtube зап...

Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
127 Vistas/Alcance 2026-01-29 05:58 Mensaje №1556
День 1020 (28/1/26)1435 день повномасштабного вторгнення. Youtube запустив 24 годинний відлік на доступ до першої трансляції. Дякую всім хто долучився та допоміг, підписавшись на канал. Кращі!Сьогодні в планах провести тести смаку розбавленої алоє води звичайною водою. Потрібно зберегти акцент алоє без зайвої агресивності. Сказано — зроблено. При розведенні 1/20, зберігся легкий аромат і ледь помітний післясмак алоє, а ось при розведенні 1/10 окрім вищеописаного зʼявився ще й смак. Це було очікувано. Результатами задоволений.Даня показує свій новий айпед, а я такий "Ага, значить, спочатку ти стіки до айкоса стріляєш, а потім айпед собі купуєш". Так люди і стають мільйонерами:)В залі так холодно, що вирішив проводити час на сервісі. По ходу діла, дивився за тим, що робить на лабі Олексій. Похворіли барбеки, і розбійник залишився один на зміні. Все було б заєбісь, якби на стажуванні йому нормально пояснювали, що для чого робити. На ділі вийшло так, що ми піввечора провозились з лаймовим кордіалом, який під час першого желефікування був через незнання продавлений через шапку. Проблему вирішили. Хочеться вірити, що Олексій чомусь навчився:)Перші гості за день зупинились на вітражі. Пройшлись по меню гріхів, випивши по 3 коктейлі і перемістились на смоук, курити кальян.Під закриття, наш кальянщик Нікіта пішов додому трішки раніше, тож я ще й кальянщиком попрацював. Підійшов до столу з кадилом та щипцями, і з розумним обличчям, попродував кальян. Давно я такого не робив, років, як 10 мінімум:)