Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а
Añadido 14 jul. 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Número de suscriptores: 592
Fotos: 79
Videos: 41
Enlaces: 860
Descripción:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Fuente

Записки кращого Барбек'а | ​День 1006 (20/12/25)1396 день повномасштабного вторгнення. 15:59. Смо...

Logotipo de la comunidad de telegram - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
168 Vistas/Alcance 2025-12-21 15:19 Mensaje №1541
День 1006 (20/12/25)1396 день повномасштабного вторгнення. 15:59. Смоук готовий. Можна займатись пропрацюваннями.Доготував базиліковий кордіал, розбавивши освітлену базилікову воду 10/4 шовковим сиропом. Смак базилікового кордіала не відрізнити від кордіала на цукровому сиропі. Базилік дуже агресивний. Шовковий сироп для таких цілей не підходить. Будем пробувати використаєм його, як окрему складову.Прийшов Андрій і пропрацювали подвійну маргариту, до текіли додавши томатний лікер, наш базиліковий кордіал та шовковий сироп з сироватки. Незвичайно вийшло. Є сенс докручувати. Приготував сироп з оливкової олії. Потім, поки я займався лімончелло, Андрій готував оливкові віскі сауери. А в цьому щось є.. Якщо зменшити кількість оливкового сиропу, коктейль стає більш питким і таких навіть можна випити більше одного. Мені подобається.На фінал, пропрацювали кизилову піну. Дуже класно на піні виглядають шматочки ре кизилу. Коктейль з самою піною приготувати не вдалось, на смоук поперли гості і ми з Андрієм та Іллюхою-джуніором пішли допомагати.Несеться добре. На стороні Андрія одні дівчата, на моїй стороні одні хлопці. Як сказав Андрій, що якщо йому подобаються дівчата і в нього стоять одні дівчата, то якщо на моїй стороні лише хлопці — значить, мені подобаються хлопці. Ну да, ну да. Посміялись:)Потужно буть. З плюсів, ми всі сьогодні залишаємось до останнього і на смоуці не буде гівняного ластколу.Добре відпрацювали. Я задоволений. Пора відпочивати, скоро Різдво