Fuente
GummerCraft | Український майнкрафт сервер | Ти давно не заходив на ГК, тому що в тебе вже все є? Тобі нічого робит...
633 Vistas/Alcance
2025-04-04 20:27
Mensaje №1061
Ти давно не заходив на ГК, тому що в тебе вже все є? Тобі нічого робити на мейні, бо ти вже всього досягнув?Ти зібрав усі артефакти ГаммерКрафту, твій рахунок сягнув за 6 нулів, а малювати арти вже нецікаво?Та все ж, ти сумуєш за ГаммерКрафтом, і хочеш знову, як в старі-добрі часи, залетіти на ГК та просто повиживати, але на мейні вайпів немає, а починати заново та відмовлятись від всього, що здобув на мейні, якось сумно?Тоді в нас для тебе дещо є!Ласкаво просимо на МЕЙН-2! Що таке МЕЙН-2?Це як МЕЙН, але з регулярними вайпами 🙃!✅ Основні фішки МЕЙН2:- версія 1.21.4! 🫨- економіка, заснована на плагіні jobs, без адмінських магазинів (поки що). Більше ніяких ковалів, обміну руди та інших заморочок. Влаштувався на роботу, заробив грошей, витратив їх у магазині сусіда. Ринок та цінова політика серверу виключно у твоїх руках! Усе інше - як ти звик: аукціон, магазини на шопкіперах та магазини на скринях. Як на мейні.- клани. Як на мейні (і хоч префікси між серверами спільні, та ніхто тебе не змушує доєднуватись до того ж клану. Ти можеш почати абсолютно новий шлях - а префікс поправимо 😉)- /sit, /rtp, спавнери можна піднімати кайлом на шовк, а кріперу заборонити підривати приват. Як на мейні.- вишенька на торті - з'єднаний донат із мейном 😮! Віпки, польоти, префікси, навіть кількість приватів та хоумів. Купуєш на одному сервері - отримуєш на обох! (деякі послуги продаються окремо на кожному сервері, як от варпи, прапорці на привати та рецепти алкоголю. Перед купівлею уточнюй деталі у адміністраторів!)А що ж не як на мейні? 🧐- увімкнене ТНТ! 😲- дозволені АФК-ферми! 🤯 - набагато менші ліміти на складність механізмів (але без фанатизму, знаємо ми ваш потенціал 😅)- розширені ачівки 📝- плагін на весілля 👰🤵- плагін на роботи 🛠- і найголовніше - регулярні вайпи! 😉В разі виникнення проблем пишіть на @gummerCraft_helpПриємної гри!