Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Grumpy readerka
Añadido 14 jul. 2024

Grumpy readerka

@grumpy_readerka
Número de suscriptores: 1 026
Fotos: 923
Enlaces: 382
Descripción:
для зворотнього зв'язку пишіть під останнім повідомленням у чаті, я вам відповім
Fuente

Grumpy readerka | на цих вихідних ми з буктюберками відсвяткували рік нашому маленькому ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Grumpy readerka Grumpy readerka @grumpy_readerka
575 Vistas/Alcance 2024-08-19 07:17 Mensaje №817
на цих вихідних ми з буктюберками відсвяткували рік нашому маленькому читацькому клубу. це був хороший рік: з різноманітними книжками, вайбовими зустрічами і цікавими обговореннями, я вдячна за нього дівчатам ❤️за рік ми встигли прочитати:- "Царівну" Ольги Кобилянської- "Піранезі" Сюзанни Кларк- "Морбакку" Сельми Лаґерльоф- "Паперовий палац" Міранди Ковлі Геллер- "Посібник з убивства для хорошої дівчинки" Голлі Джексон- "Щоденник покоївки" Октава Мірбо- "Білосніжку" Дональда Бартелмі (це єдина зі списку, що я пропустила)- "Орландо" Вірджинії Вулф- "Шлях ріки" Шеллі Рід- "Книголюби" Емілі Генріособисто для мене книжкові клуби (особливо наживо) - це чудова нагода для спілкування і набуття нового читацького досвіду. кожна з цих зустрічей дозволила мені побачити в книжці щось ще, подумати більше, зрештою висловити свою неймовірно важливу опінію 🤭 принагідно нагадую, що у вересні і ви теж зможете прийти на публічне обговорення "Сестер Річинських" ❤️з "Книголюбами" (я читала їх вдруге, стало лише краще) ми вдалися до маленького експерименту, вперше скористалися питаннями до книжки для обговорень у читацьких клубах. я переживала, що це додасть якоїсь формальності, але несподівано вийшло дуже добре, бо вдалося більше зосередитися на книжці. якщо вам треба питання до "Книголюбів", то пишіть, я залюбки з вами поділюся 😉а чи любите ви книжкові клуби? що саме подобається найбільше і найменше?