Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Grumpy readerka
Añadido 14 jul. 2024

Grumpy readerka

@grumpy_readerka
Número de suscriptores: 1 026
Fotos: 923
Enlaces: 382
Descripción:
для зворотнього зв'язку пишіть під останнім повідомленням у чаті, я вам відповім
Fuente

Grumpy readerka | рішуче покинула читати "Темне сходженння" К.С. Пакат. це не прямо жахл...

Logotipo de la comunidad de telegram - Grumpy readerka Grumpy readerka @grumpy_readerka
623 Vistas/Alcance 2024-07-25 12:57 Mensaje №790
рішуче покинула читати "Темне сходженння" К.С. Пакат. це не прямо жахлива книжка, але така вже бейзік історія з обраним сиротою, що мусить протистояти злу, причому конфлікт зі злом на рівні "хороші хлопці у осяйних білих плащах проти поганих хлопців, що хочуть повернути абсолютну темряву". на початку ніби і незле було, але з кожною сторінкою ставало все більш нудно. я це все вже читала приблизно десять тисяч разів 😒взагалі у мене якийсь радикальний настрій на книжки останні кілька тижнів, відкладаю усе, що не подобається, навіть перебрала шафу з нечитаним і відібрала кілька десятків книг на продаж. стільки чудових книжок мене ждуть, я просто не можу дозволити собі витрачати час на все підряд.чи читали ви "Темне сходження"? як взагалі ставитеся до історій про обраних?АПД: мої любі підписниці переказали файнал твіст і дещо змінили мою думку про книжку, стало цікавіше, але я вже взяла до рук забутий бозна-коли на приліжковому столику другий том Річинських 💅🏻 тому раптом якщо ви хотіли на основі моїх вражень зробити висновки про "Темне сходження", то краще спробуйте самі, у цієї книги точно є коло пошановувачів