Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Grumpy readerka
Añadido 14 jul. 2024

Grumpy readerka

@grumpy_readerka
Número de suscriptores: 1 026
Fotos: 923
Enlaces: 382
Descripción:
для зворотнього зв'язку пишіть під останнім повідомленням у чаті, я вам відповім
Fuente

Grumpy readerka | виявила, що останні три книжки прочитала англійською, всі вони хороші,...

Logotipo de la comunidad de telegram - Grumpy readerka Grumpy readerka @grumpy_readerka
638 Vistas/Alcance 2025-11-03 14:06 Mensaje №1252
виявила, що останні три книжки прочитала англійською, всі вони хороші, тож гріх буде не розповісти бодай коротенько 😌1) про "How to Lose a Lord in Ten Days" Софі Ірвін уже згадувала вище, але напишу ще раз, що це кумедна і романтична історія. кумедна настільки, що я пару разів гучно хіхікала, а один раз крикнула, що та гієна. мріяла б попрацювати з книгами цієї авторки, шик 💖2) книга "Ink Blood Sister Scribe" Емми Терзс вже виходила українською під назвою "Чорнило. Кров. Сестра. Книжник", видавництво РМ. прикро, що вона пройшла непоміченою широким загалом, бо це чудова історія про магію, родину, книги і, як не дивно, самотність. тут є одна сцена, де надзвичайно самотня героїня закликає до себе лісових тваринок, що та Білосніжка, — і для неї це єдиний можливий момент близькості, погладити їхню мнякеньку вовну, я ледь не розплакалася. це дебют, і я залюбки читатиму подальші книги авторки!3) "Mate" Елі Гейзелвуд мене дуже потішила. якщо в останніх книгах вона дещо натужно випихала з себе щось серйозне, то ця історія — чистий фан, хоч і з драматичною складовою. було дуже приємно повернутися у цей світ, а ще приємніше спостерігати за стосунками уже знайомої нам вампірки Мізері та гібридки (суміш людини і вервольфки) Серени, що виросли разом у доволі специфічних умовах. і хоч цей роман не містить у собі натяків на продовження, я вірю, що Елі схаменеться і втне ще щось класне ❤️читали щось з цього? маєте опінію?