Fuente
АГ | #УкрТг🤙🍉 | Новий сезон Зе Бойс виглядає як сатира з магазину «все по 5 гривень». ...
1 160 Vistas/Alcance
2026-04-10 18:00
Mensaje №8450
Новий сезон Зе Бойс виглядає як сатира з магазину «все по 5 гривень». Бідолаха Старлайт через літр ботокса залитий в її тендітне личко, розмовляє так ніби між 4 і 5 сезоном вона здала КМС по боксу. Вільям Бутчер став карикатурою на карикатурного британця який зображає карикатурного британця. ММ в новому сезоні став зневіреним алкоголіком, хоча більше схожий на онкохворого. Розмовляюча Кіміко схожа на лохушку зі школи яка поступила в університет в іншому місті і намагається створити собі новий образ. Хьюї заставляє мене відчувати себе жінкою, бо при одному погляді на нього, я будучи чоловіком, буквально можу уявити відчуття коли сохне пизда. Хоумлендер нагадує Оптімус генг зразка 2019-го року, коли вони скотились і стали тінню самих себе незграбно намагаючись віднайти ту саму фішку за яку їх полюбили. Френчі нагадує забавного тіпа з курілки в унівєрі, з яким ти радий перекинутись парою слів, але якого ніколи не позвеш пити пиво, а люба інтеракція з ним, яка триває більше 5 хвилин викладає у тебе реальний головний біль. 5 сезон виглядає так ніби сценарій до нього писала соцмережа яку навчали на постах з Редіту. При нинішній політичній обстановці в США у них був шанс створити щось як мінімум хороше, але вони проїбались майже всюди де можна було проїбатись. Сет Роген тупий, не смішний жидяра вся комедійна карʼєра якого - є нещасним випадком. Чекаю третю серію.