Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - АГ | #УкрТг🤙🍉
Añadido 14 jul. 2024

АГ | #УкрТг🤙🍉

@goyanalytics
Número de suscriptores: 3 883
Fotos: 2,050
Videos: 374
Enlaces: 227
Descripción:
You can view and join @goyanalytics right away.
Fuente

АГ | #УкрТг🤙🍉 | Я вам більше скажу, це просто РОЗЙОБ. А плємяшка мій, Януковича один в...

Logotipo de la comunidad de telegram - Аналітика Гойства | #УкрТг🤙🍉 АГ | #УкрТг🤙🍉 @goyanalytics
3 030 Vistas/Alcance 2025-09-27 19:33 Mensaje №7983
Я вам більше скажу, це просто РОЗЙОБ. А плємяшка мій, Януковича один в один показує, оце АСТАВІТЄСЬ, ми просто випадаємо всі. Він вопщє пацаньонок толковий, пішов після девʼятого класу в колєдж на юриста, то ми нарадуватись не можем. Там канєшно трохи пришлось занести, шоб його взяли, бо в нього оцінки в атестаті не дуже були, але брат йому так і сказав, каже «ото біше копійки не дам, тепер всьо сам», ну він вроді вчиться за голову взявся. Каже шо хочу прокурором стати коли виросте. Ну воно і правільно, шоб пересадив всіх цих підарасів шо хабарі беруть. Бо в нього зарплата як в мене за півроку, а воно ше взятки бере. Треба блять шоб в них зарплата була як в простого вчителя чи медсестри і попробував пожити. Правільно я кажу? Ну вот. Давай бля не грій чарку, оп і всьо. То цей самий, плємяш не хтів в колєдж йти, каже старша школа то лучші роки. Брат йому каже «ти диви, во-пєрвих: ти там був шо так кажеш? во-вторих: ти свої оцінки бачив?», а цей каже «оцінки то не важно, главне ЗНО нормально написати чи шо у них там щяс». Ну да, він всю школу не вчився, а тут за три роки вивчиться. А як не здасть то шо? Свиням хвости крутити піде. А так спеціальність буде. Ну правільно я кажу чи нє?