Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Голос Анни Скороход
Añadido 06 dic. 2025

Голос Анни Скороход

@golosSkorokhod
Número de suscriptores: 15 006
Fotos: 397
Videos: 236
Enlaces: 537
Descripción:
Офіційний телеграм-канал депутата Верховної Ради Анни Скороход Контактна інформація для звернень: https://facebook.com/A.Skorokhod Телефон: +380 (96) 648 29 11 Електронна пошта: [email protected]
Fuente

Голос Анни Скороход | Як член Комітету з питань енергетики та ЖКП, я отримала низку звернень...

Logotipo de la comunidad de telegram - Голос Анни Скороход Голос Анни Скороход @golosSkorokhod
1 660 Vistas/Alcance 2026-01-26 20:05 Mensaje №333
Як член Комітету з питань енергетики та ЖКП, я отримала низку звернень щодо резонансної ситуації в Обухові з приводу газопоршневих установок які "просто стоять". Ви мене вибачте, але в мене виникає питання: скільки можна маніпулювати на темі енергонезалежності в сьогоденні?На папері ми маємо потужність у 1,9 МВт. А по факту, головна перепона - відсутність синхронізації з мережею "ДТЕК Київські регіональні електромережі" та затримки з модернізацією обладнання. Проєкти нових ліній 10 кВ замовлені давно, але документація досі не погоджена і не пройшла експертизу.❗️Технічно все ще складніше: існуючі лінії електропередачі просто не можуть безпечно передати вироблену енергію без відповідної синхронізації. Це прямий ризик пошкодження підстанцій та, що найважливіше, травмування працівників комунальних служб. Більше того, під час дії графіків відключень ці установки все одно не зможуть генерувати світло - вони автоматично вимикаються, коли в мережі зникає напруга від основного джерела живлення.При цьому, комунальне підприємство від проєкту не відмовилось. Але щоб техніка не гнила мертвою вагою, на цей перехідний період її запропонували іншим громадам, де мережі вже готові прийняти ці мегавати.Саме на цьому моменті й почалися маніпуляції в медіа. Поки в одних грає пісенька про "добро замість світла", інші розганяють штучну зраду, аби спровокувати агресію і без того втомлених людей. Ви при своєму розумі? Хіба так ми побудуємо реальну енергобезпеку?Обухів приймає складне, але відповідальне рішення. Енергетика потребує фаховості та виваженості. Закликаю не вестися на маніпуляції і робити висновки самостійно. Будьте людянішими один до одного.Telegram | Facebook | Youtube | Короткі нарізки Tik-Tok