Fuente
💞Gedonistka by JuliaKonst 💞 | Привіт, любі!Я прийшла з корисністю - підбіркою інтерв’ю/подкастів/від...
538 Vistas/Alcance
2026-04-12 12:47
Mensaje №3590
Привіт, любі!Я прийшла з корисністю - підбіркою інтерв’ю/подкастів/відео, які сподобались 🩷Та які не дуже))🎤 Весна-Літо - просто супер фільм від Сквот про український фешн. Клас! Вони робили раніше про українську рекламу, він був (як на мене) глибший, детальніший та ще цікавіший, але це може бути профдеформація)) І там три серії, ось вам посилання на першу. 🎤 Слава Дьомін - Єві Коршик. Я вже писала, що Слава - не «мій» інтерв’юєр. Ну власне, інтервʼю з Євою цю думку не змінило. Мені шкода, бо герої до нього приходять іноді дуже класні, але мені важко їх слухати ( 🎤 Єва Коршик - про офісників. На диво слабкий матеріал. З усіх боків. Не знаю, навіщо Єва його робила, бо вона як раз дуже зростає як інтерв’юєр з кожним випуском, але це відео - ні про що.🎤 Монатік - Андрію Федоріву. Федоріва обожнюю, ви це знаєте) Музику Монатіка не знаю взагалі, але мені було надзвичайно приємно слухати цю людину. Якийсь він щирий та приємний)🎤 Алекс Купер - Лєрі Бородіной. Я не шанувальниця Бородіної, але яра шанувальниця Алекса та його проєктів)) , він - глиба та глибина. Бесіда вийшла напрочуд цікава, глибока та щира! Точно раджу. 🎤 Антон Яцук - подкасту «Реве та стогне ресторатор». Спостерігала за шляхом Антона ще з часів його роботи в Хаті Подопригора - тобто, від початку)) Класний Антон, класний подкаст. 🎤 Власники Нової Пошти - Андрію Федоріву. Безумовно, дуже захопливо!!! Та надихаюче.Приємного перегляду або прослуховування 🩵