Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 💞Gedonistka by JuliaKonst 💞
Añadido 14 jul. 2024

💞Gedonistka by JuliaKonst 💞

@gedonistka_by_juliakonst
Número de suscriptores: 1 237
Fotos: 2,890
Videos: 55
Enlaces: 804
Descripción:
Про Гедонізм як образ життя, баланс здоровʼя, спорту, харчування та піклування про себе 🩷 instagram: juliakonst сайт: https://juliakonst.com/ua
Fuente

💞Gedonistka by JuliaKonst 💞 | Привіт, чудові мої дівчата!!Як я вам вдячна за терпіння та за те, що в...

Logotipo de la comunidad de telegram - 💞Gedonistka by JuliaKonst 💞 💞Gedonistka by JuliaKonst 💞 @gedonistka_by_juliakonst
429 Vistas/Alcance 2026-03-12 19:27 Mensaje №3553
Привіт, чудові мої дівчата!!Як я вам вдячна за терпіння та за те, що ви тут, попри періоди тиші в каналі - словами не передати!!! 🙏Отже, що трапилось за чергові півтора тижні моєї онлайн-відсутності:🕊️ми з Белою виносили ідею Парижу, остаточно сформували, вчора о 19:00 я надіслала програму лише кільком дівчатам в особисті, і вже зранку в нас стався солдаут 😁🥳🥳🥳 Я просто безмежно щаслива, що мої ідеї та проєкти знаходять відгук у дівчат, адже абсолютно все, що я роблю аж з часів першої Гедоністки (граноли), - я роблю виключно для СЕБЕ! Як відчуваю. Щоб закрити власні потреби! І коли це подобається не тільки мені - це безцінно!!! Компанія зібралася дійсно просто неймовірна! Трошки згодом покажу нашу програму) Просто поділюся ☺️🕊️також ми з Белою сформували програму подій до середини червня - тобто, до початку шкільних канікул. В ній космос)))) А головне - я думаю, що ми поїдемо на Бієнале!!!!!! 🙏🙏 🕊️Ми провели івент в Бургтеатрі, і це було неймовірно! Робимо повтор 15.04, там є ще кілька місць, до речі.🕊️Зводили наших постійних дівчат в подарунок до Палацу Ліхтенштейн - там дуже красиво! Було приємно усіх бачити та порадувати ☺️🕊️Завтра в нас Густав Курбе + ресторан + лекція Бели про головні культурні події Відня сезону весна-літо 😍 Там давно солдаут)🕊️16.04 в нас Хельмут Ланг + YSL + найінстаграмніша локація Відня! Там залишилось 1 місце)🕊️З нуля роблю геть новий сайт для себе, бо поточний абсолютно вже не відображає мене ані візуально, ані по функціоналу. Буде вогонь!)))) Дуже сподіваюсь, що наступного тижня він буде готовий! 😎😁🕊️Провела просто купу співбесід, відібрала двох дуже достойних кандидаток, видала тестові завдання, чекаю, затамувавши подих 😁🙏🕊️Готую щодня та займаюсь спортом, як і раніше, - 6 разів на тиждень, іноді 5. Але намагаюсь не просідати. 🕊️Було кілька неймовірно теплих та важливих зустрічей з подругами. Щаслива, що вони в мене є, та що вони саме такі! 🥹💞🕊️Сходила на «Ну мам» в кінотеатр. Дивне відчуття - кіно рідною мовою у Відні…🕊️Ну і там таке ще, по мєлочі))) Книжку почала читати нову (з нашого книжкового клуба), кілька оглядів на фільми написала, ставки на Оскар зробила, огляд на ресторан (опублікувала) та на готель (скоро опублікую)…Коротше, знайте: я не просто так зникаю, я реально трошки в афігє від кількості задач, які треба вирішити приблизно одночасно 🙈 Але не жаліюсь!!!Обіймаю вас ♥️♥️♥️Завжди рада читати, як у вас справи!???