Fuente
💞Gedonistka by JuliaKonst 💞 | Пупупу…Цей день настав.Ох і хвилююсь! Ох і давно такого не було!Я ШУКА...
501 Vistas/Alcance
2026-02-21 17:56
Mensaje №3545
Пупупу…Цей день настав.Ох і хвилююсь! Ох і давно такого не було!Я ШУКАЮ АСИСТЕНТА!!! 🥳🥳🥳Резюме: в дірект телеграма @juliakonst 📝 Бобік здох 😂 Мені дуже треба допомога. Бо з тією кількістю ідей та проєктів, що я маю і хочу мати, - одній вже неможливо.Основна мета - сумісний розвиток мого нового великого проєкту. From the scratch, як кажуть ⚡️⚡️Мій ідеальний кандидат:💫стать неважлива💫вік неважливий💫обовʼязково фізично знаходитись у Відні💫причому, строк життя саме тут - не менше 2 років💫вільно володіє щонайменше чотирма мовами: українською, російською, англійською (С1), німецькою (не нижче В2)💫чітко розуміє, що communication is the key💫має відчуття прекрасного - візуально та ментально 💫вміє створювати фото- та відео контент 💫дуже проактивний💫надзвичайно уважний (не просто слухає, а чує; не просто дивиться, а бачить!)💫розуміє, що таке швидкість без втрати якості💫розуміє, що якщо одні двери зачинені, - це не кінець історії, і просто завжди треба мати плани В, С і D, але досягти метиЩо я можу дати? Все, що ти здатний забрати :) Знання, енергію, час, знайомства, гроші, ставлення з великою повагою.На фото - нотатка дівчинки, яка працювала зі мною в команді. І вона була написана вже після того, як ми припинили співпрацю. Що, як на мене, дуже цінно ❤️ps. Взагалі, мені здається дивним, що у кандидатів прийнято питатися по рекомендації, а у роботодавців - ні) Тож, я радо надам контакти всіх, хто працював під моїм керівництвом за останні багато років 🙂 Будете підготовлені, адже зі мною точно цікаво, але безперечно не просто)