Fuente
💞Gedonistka by JuliaKonst 💞 | Цікава ще штука, яку давно хотіла з вами обговорити.Без ШІ нікуди - це...
442 Vistas/Alcance
2025-12-28 18:01
Mensaje №3439
Цікава ще штука, яку давно хотіла з вами обговорити.Без ШІ нікуди - це зрозуміло, бо прогрес не зупинити, та і не треба!)Але мене відверто тригерить шалена кількість текстів, написаних саме ним, GPT або його родичами.Спочатку я (за звичкою мислити 😁) замислилась - чому тригерить. Знайшла відповідь: бо я підписана на людей завдяки їх автентичності та/або заради такого ж автентичного контенту. Умовно - якщо я слідкую за кухарем, то хочу бачити його рецепти, а не копіпаст з джипіті, бо в останньому для мене немає жодної цінності - я можу сама спитати чатик, та отримати відповідь. Мені не потрібний посередник у вигляді кухаря. Розумієте?Це стосується абсолютно всіх сторінок в інстаграмі та телеграм-каналів. Я і так підписана на малу кількість, але і серед неї ШІ-тексти зустрічаються дедалі частіше.Те саме зі «звичайними»людьми. Цікаві саме їх роздуми, якісь відкриття та пристрасті… А не штучні тексти про «топ-5 новорічних прикрас цього року» або «я розповім вам про нові дома шампанського-2025», хоча не відвідала жоден з них… Розумієте, знов-таки?)І люди, звичайно, іноді і в цих випадках витрачають купу часу, роблять візуал, вивчають якісь різні варіанти відповідей GPT, але… ну це не їх слова, не їх досвід… це контент заради контенту.І з одного боку - це легше монетизувати, видаючи більше і більше публікацій на будь-які теми, а тепер ще й можна на фотосесії не витрачатись, бо фотки також генерує ШІ, ще й як!!) Приклад - от моя фотка до цього допису 😁Що скажете? Давайте обговоримо цю тему, бо я якось, здається, загубилась…Чи важливо вам, ким написаний текст та чи створено його на основі особистого досвіду/думок? Чи я заганяю?