Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ФОС
Añadido 14 jul. 2024

ФОС

@fws_fws
Número de suscriptores: 472
Fotos: 826
Videos: 25
Enlaces: 283
Descripción:
Фос румейською означає світло!
Fuente

ФОС | От вам стаття в одному з грецьких ЗМІ. Не знаю, хто і що наговорив том...

Logotipo de la comunidad de telegram - ФОС ФОС @fws_fws
182 Vistas/Alcance 2024-10-31 05:44 Mensaje №1328
От вам стаття в одному з грецьких ЗМІ. Не знаю, хто і що наговорив тому журналісту, але написав він саме так, ніби грекам в Україні не дають змоги самовизначитися в якості греків. Україна в тому інтерв'ю виступає в'язницею, яка ніби назло не вводить графу "національність", що, на думку інтерв'юйованого, є єдиним способом збереження нашої самобутності. Ні підтримка рідних мов, ні вивчення власних традицій, ні визначення статусу надазовських греків, а саме запис про національність. Відчувається, що взагалі відсутнє розуміння, чому графа про національність не просто не має, а і не може з'явитися в офіційних документах, де фіксується той мінімум, який не є втручанням у приватне життя або забезпечує мінімальне втручання. А офіційне закріплення національної приналежності якраз і є обмеженням свободи ВІЛЬНО САМОвизначатися, мати множинне самовизначення, змінювати самовизначення на власний розсуд, приховувати його. Але шо та приватність, шо ті права і свободи, шо та Конституція, шо та дискримінація, на все слід забити, "п'яту графу" подавай! От судам в Україні забороняється своїм рішенням визначати факт приналежності до тієї чи іншої національності, а службовці найнижчих рангів в РАЦСах мають раптом таке повноваження отримати. І не ясно, в чому провина України, що Греція вимагає довести своє походження? Ну, Греція ж вимагає, то до Греції і претензії, з якого це дива вимагають доводити публічно те, що є суто приватною справою. Україна тут ні до чого точно. На додаток іще й розписалися, що ВСІ тут, бачте, хочуть цих посвідок псевдогромадянина.👇🏻https://www.athensvoice.gr/epikairotita/diethni/874575/stepan-mahsma-zitame-ena-elliniko-spiti-sto-kievo/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2T1WG_rfkzPc3jIw2NMJBDsiJe9ycF1LxoX4yTqHyxPccmEIFBFojgZNE_aem_mZHGC-TlvfA14OL_FcbIMw