Fuente
ФОС | Дъа ксанаєркум стʼ кардъьяко-м хурія,Дъа ксанабу сіха-сіха мєс т...
332 Vistas/Alcance
2024-12-12 12:22
Mensaje №1372
* * *Дъа ксанаєркум стʼ кардъьяко-м хурія,Дъа ксанабу сіха-сіха мєс т’ спіть-м патріко,Дъа ксанаєвур та панярка та футуграфіїсь,Дъа то тюносу т’ дъакурь пастріко...Дъа ксанакац пас т’ бахчадъій скамєя,Дъа ксананіксу т’ альбум пальюмєн,Садна дъа ксаначічакісь палєй скамлєя,Пу стекьт трія кальтєря ксірамєн...__Ніколась АхбашХрістуїнарсь, 2024* * *Δα ξαναγιέρκουμ στ’ καρδιακό-μ χουρίια,Δα ξαναμπού σιχά-σιχά μες τ’ σπιτ'-μ πατρικό,Δα ξαναγιέβουρ τα πανιάρκα τα φουτουγραφίις',Δα το τ'ουνώσου τ’ δάκουρ' παστρικό...Δα ξανακάτς πας τ’ μπαχτσσαδίϊ σκαμέια,Δα ξανανοίξου τ’ άλ'μπουμ παλιουμέν,Σατνά δα ξανατσσιτσσακής' παλέϊ σκαμλέια,Που στεκ'τ τρίια καλ'τ'έρια ξηραμέν...__Νικόλας' ΑχμπάσςΧριστουγινάρς', 2024* * *(дослівний переклад українською)Знову приїду до рідного села,Знову зайду неспішно до батьківського будинку,Знову знайду вицвілі фотографії,Пророню чисту сльозу...Знову сяду на садовій лавці,Знову відкрию пошарпаний альбом,В ту ж мить знов зацвіте стара шовковиця,Що стоїть три літа висохлою...__Микола АхбашГрудень, 2024