Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Furankotikku ᛋᛋ 🇪🇺 | руський 67 🇺🇦
Añadido 06 dic. 2025

Furankotikku ᛋᛋ 🇪🇺 | руський 67 🇺🇦

@furankotikku
Número de suscriptores: 2 160
Fotos: 14,700
Videos: 1,560
Enlaces: 3,950
Descripción:
МАЛЮНКИ ЗА ТЕГОМ!!! #арт тут засрано просто пропонуйка і скинути нюдси: @anonboyposting_bot котику на шитпости: https://donatello.to/Frankotyk
Fuente

Furankotikku ᛋᛋ 🇪🇺 | руський 67 🇺🇦 | Ті думки, котрі я виложив оце про національство й людськість, я виклад...

Logotipo de la comunidad de telegram - Furankotikku ᛋᛋ 🇪🇺 | меми для руських 🇺🇦 Furankotikku ᛋᛋ 🇪🇺 | руський 67 🇺🇦 @furankotikku
357 Vistas/Alcance 2026-02-07 23:04 Mensaje №29066
Ті думки, котрі я виложив оце про національство й людськість, я викладав не раз і на письмі й усно років за 25. Іноді мені траплялось почувати від земляків такий закид: «Нехай те все й правда, та вона тепер не на часі. Ми, українці, тепер мусимо боронити свою національну волю, мов ханаанці від жидів, а самі ми нікому не грозимо, то й нема страху, щоб наше національство стало подібне до старозаконного жидівського, котре довелось розбивати апостолам Павлам. Лишіть нас з нашим самооборонним національством, то ми колись, скінчивши оборону нашої нації, пристанемо й до космополітизму».На це мушу відповісти так: перш усього наше національство зовсім уже не таке мирне. Послухайте, з якою ненавистю говорять іноді наші люди про москалів, поляків, жидів, і подумайте, що б сталось з тими сусідами нашими на Україні, коли б удалось нашим національникам узяти уряд на Україні в свої руки. Яке б вони їм «обукраїнення» приписали! А поки що таке людиноненависне національство шкодить тим, що будить до нас ворожі спочуття й у наших сусідів, тоді як тепер навіть на війні треба вменшувати ненависть проміж людьми хоч би так, як робить це всесвітнє товариство «Червоного хреста» на своїм полі. А найголовніше — наука, правда ніколи не пошкодить, а тільки поможе. Навіщо ми будемо вменшувати свою силу в боротьбі за волю нашої нації, опираючись на науку застарілу, хибну, коли ми можемо, власне, опиратись на нову, вірнішу? Тепер же всяка боротьба проміж людьми опирається на науку. Ось через що я думав і думаю, що я, власне, служу справі вільності нашої нації, коли змагаюсь вияснити справу національності й людськості в прикладі до наших обставин. — М. Драгоманов.Рубрика "Застав(л)єє сї задумати"