Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Furankotikku ᛋᛋ 🇪🇺 | руський 67 🇺🇦
Añadido 06 dic. 2025

Furankotikku ᛋᛋ 🇪🇺 | руський 67 🇺🇦

@furankotikku
Número de suscriptores: 2 160
Fotos: 14,700
Videos: 1,560
Enlaces: 3,950
Descripción:
МАЛЮНКИ ЗА ТЕГОМ!!! #арт тут засрано просто пропонуйка і скинути нюдси: @anonboyposting_bot котику на шитпости: https://donatello.to/Frankotyk
Fuente

Furankotikku ᛋᛋ 🇪🇺 | руський 67 🇺🇦 | ️Росіяни мають зникнути☠️Вони повинні страждати і вмирати, за грабунок...

Logotipo de la comunidad de telegram - Furankotikku ᛋᛋ 🇪🇺 | руський тупічок 🇺🇦 Furankotikku ᛋᛋ 🇪🇺 | руський 67 🇺🇦 @furankotikku
305 Vistas/Alcance 2025-12-21 13:39 Mensaje №26904
☠️Росіяни мають зникнути☠️Вони повинні страждати і вмирати, за грабунок Києва Долгоруким, за зраду Русі та вірне служіння Орді, за спалення Батурина, за століття рабства, за нескінченні спроби знищити саму нашу культуру, за 1920ті, за Голодомор, за мільйони вбитих, розстріляних і заморених голодом у часи червоного терору, за його продовження сьогодні у вигляді війни, обстрілів цивільних та за тероборону Херсону. Жоден народ не завдав іншому стільки болі та страждань, як росіяни українцям, а тому наша помста справедлива. Вони ніколи не були нашими братами.За кожного нашого солдата, цивільного та дитину ми повинні вбивати десяток, ні, сотню росіян, причому не лише солдатів, а й жінок, дітей, пенсіонерів.Досить ігор у гуманізм, досить просити росіян піти – просто вбивайте їх і кожного, хто хоч якось їм допомагає. Відкиньте своє милосердя і співчуття, бо вони вам не допоможуть, тільки ненависть, рішучість та праведний гнів приведуть нас до перемоги.Для українців це не просто війна, це священна битва за власний дім та можливість вчинити довгоочікуваний акт правосуддя над одвічним ворогом.А тому ніякої пощади ворогові, ні на полі бою, ні на вулицях, ні в інтернеті: вбивайте росіян без жалю, зламуйте їхні банківські рахунки та виводьте гроші, бомбіть їхні міста, вішайте на вулицях мародерів та колаборантів, паліть колони коктелями молотова, а не махайте ручками з проханням піти, добивайте поранених і найголовніше – знаходьте родичів, насамперед дітей, убитих солдатів ворога та скидайте їм трупи їхніх дорогих татусів.Не варто боятися чи соромитися таких методів, адже зараз на нас дивляться мільйони українців, що стали жертвами росіян із різних епох, дивляться та жадають відплату.І ми помстимося, за кожного, сповна.Слава Нації!