Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тадаші, хто?
Añadido 14 jul. 2024

Тадаші, хто?

@fuegillion
Número de suscriptores: 635
Fotos: 2,970
Videos: 554
Enlaces: 1,200
Descripción:
Блохер "Я - Тадаші" Запропонувати мем: https://t.me/tadashiwha_bot 🎮 Підтримати - https://donatello.to/tadashiwha 📺 Контент - https://www.youtube.com/@Tadashiwha 👺Всі посилання: https://linktr.ee/tadashiwha 💵 Співпраця - [email protected]
Fuente

Тадаші, хто? | День ЗСУ, але звернутись хочу не до них, а до цивільних (ну себто нас)...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тадаші, хто? Тадаші, хто? @fuegillion
222 Vistas/Alcance 2025-12-06 10:35 Mensaje №6359
День ЗСУ, але звернутись хочу не до них, а до цивільних (ну себто нас).Я все частіше зіштовхуюсь з позицією «нахуядонатіть, пусть зеленський донатіт» або «йобаная війна заєбала, я її не хачу, хай міндіч донатіт». Ігнорування підтримки війська призводить до смерті не міндіча, зеленського та інших хто вам не подобаєця. Гинуть такі самі люди, як ви. Ті хто вчора сидів з вами в маршрутках та проходив повз на вулицях. Ті хто зараз знаходяться на 0 і будуть знаходитись незалежно від того, чи відчуваєте ви, що договорняк близько, чи взяв шось міндіч, чи звільнився єрмак, чи поставив ще 8 міністрів.Навіть якщо вам 10000 раз єбалась ця держава. Подумайте над тим, що десь зараз сидять мама/син/донька/сестра/бабуся або інший родич військового і в будь-який момент їм можуть повідомити, що їх близької людини не стало. Через не куплений корч, чи дрон, чи ще якусь дрібницю, яку просто не змогли придбати.Донатьте близьким, друзям, знайомим, донатьте тим кому довіряєте. Головне донатьте. Війна - це в першу чергу не про високі матерії, а про людей, які на ній гинуть. Кожна смерть - це одна знищена історія і десяток розбитих сердець тих, хто втратив свою близьку людину.