Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Мій шлях в IT (JavaScript Frontend)
Añadido 06 ene. 2025

Мій шлях в IT (JavaScript Frontend)

@frontend_blog1
Número de suscriptores: 236
Fotos: 30
Enlaces: 56
Descripción:
Блог про мій шлях до IT індустрії Якщо потрібна безкоштовна допомога чи порада: @maxim_lg_ua Мій профіль на LinkedIn linkedin.com/in/maksym-maslov
Fuente

Мій шлях в IT (JavaScript Frontend) | Як писав в попередньому пості, нещодавно мені довелося побувати на "ін...

Logotipo de la comunidad de telegram - Мій шлях в IT (JavaScript Frontend) Мій шлях в IT (JavaScript Frontend) @frontend_blog1
309 Vistas/Alcance 2025-08-06 07:04 Mensaje №78
Як писав в попередньому пості, нещодавно мені довелося побувати на "іншій стороні барикад" та за короткий час опрацювати близько 60 резюме кандидатів на посаду WordPress веб розробника.Один з цікавих фактів - необхідність надати коментар для кожного кандидата, щоб з цього коментаря HRи сформували фідбек і надали його кожному, хто не пройшов перший відбір.В першу чергу хочу сказати, що це абсолютно правильний і гідний підхід, який, на жаль, використовують, на мій погляд, не більше ніж 5% компаній. І кажу не про ринок IT, а про ринок праці в цілому. Але зі сторони людини, яка робить цей відбір, я хочу сказати, що мені довелося провести колосальну роботу, від якої я навіть зміг втомитися.Я не хотів, щоб якийсь гідний кандидат був випадково непомічений, через поверхневий перегляд резюме. Тому я ретельно вивчав кожне. Я дивився на навички, знайомився з досвідом роботи, звертав увагу на те, де, коли і скільки часу людина працювала на попередніх посадах, переходив по кожному посиланню в портфоліо, тестував майже кожну роботу, будь це пет або комерційний проєкт, швидкість завантаження контенту, адаптив, наявність багів.І повторюсь, що це дуже втомлює. Резумуючи, я тепер прекрасно розумію, коли кандидати відправляють резюме "в пустоту". Але я вирішив, що не буду підтримувати цю "традицію", незважаючи на навантаження. І прошу усіх, якщо комусь доведеться робити те саме, робіть це відповідально, приділіть увагу резюме, відповідайте людям, які подаються на вакансії, хочаб всім тим, хто не полінувався і написав супровідного листа. І не забувайте, що в будь який момент ви можете потрапити на місце такого кандидата.