Fuente
From A | Все про IT | короче я хз шо там далі буде але АІшка настіки уже інтеграувалась у жи...
1 370 Vistas/Alcance
2026-06-17 17:48
Mensaje №727
короче я хз шо там далі буде але АІшка настіки уже інтеграувалась у життя і всі процеси під це адаптувались шо становиться ДУЖЕ СТРАШНО навіть. сьогодні у мене була простїо єбейше-велика задача. треба було заінтродьюсити нове розширення для дужеееееее великої фічі з мільйоном бізнес правил і купи складної логіки, змінами в архітектурі, в апі контарктах, і відслідкувати це дуже обережно шоб був план змін шооб легенько це потім представити девам і запланувати роадмапу імплементації. по ітогу цей бласт-радіус зайняв близько 30 файлів які треба було апдейтити(апдейти там не 2-3 рядки помінять а прям нормально так переписувати), і ще 10 юзер сторей які треба було створити нових, плюс заапдейтити громаднку ерд. вопщім - це все заняло у мене сьогдні майже весь день. токен-юзедж просто улетів в космос АЛЕ я от тепер це оцінюю уже весь той обсяг роботи шо я зробив (відсотків 80 писала саме текст АІшка а я гайдив її шо мені треба та ревьював) АЛЕ АЛЕ АЛЕ - оцінюючи обсяг роботи — я б без неї цю херню робив не десь тиждень блять мені здається мінімум і стопудов десь би лажанув у завісімостях. короче гайз та герлс - стає страшно наскіки уже голка АІшки в нашому мозгу стирчить.