Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ділюсь 💚|bohdanakrykota
Añadido 06 ene. 2025

Ділюсь 💚|bohdanakrykota

@franknessheart
Número de suscriptores: 94
Fotos: 391
Videos: 28
Enlaces: 24
Descripción:
💚 тут пишу про Бога і життя зв'язок: @bohdanakrykota
Fuente

Ділюсь 💚|bohdanakrykota | Бачу мамський контент вам заходить 😅❤️Тому підглянула в інтернеті таку...

Logotipo de la comunidad de telegram - Ділюсь 💚|bohdanakrykota Ділюсь 💚|bohdanakrykota @franknessheart
98 Vistas/Alcance 2026-01-15 20:55 Mensaje №594
Бачу мамський контент вам заходить 😅❤️Тому підглянула в інтернеті таку ідею, самій навіть цікаво все це для себе зберегти і структурувати.🤍Я та мама яка не одягала в приміщенні шапочку немовляті.🤍 Я та мама в якої нічний сон спільний з дітьми.( ліжечко стояло і стоїть, як місцем передислокації😄)🤍Я та мама яказ виборювала гв ( дякуючи друзям і грудним консультантам)🤍Я та мама яка все їла і їм на гв;🤍Я та мама яка спеціально не будила дітей вночі для годування, тільки на вимогу( Надійка взагалі цілу ніч спала, з Макаром з двох місяців теж нічних годувань немає).🤍Я та мама яка свідомо відмовилась від ліків проти коліків та мазів для полегшення прорізування зубів -для нас це все безрезультативно та шкідливо( були побочки);🤍Я та мама яка відмовилась свідомо від дурника.🤍Я та мама яка до 6 місяців нічого не давала дитині крім грудного молока;🤍Я та мама в якої повітряні ванночки завжди супроводжуються масажем( в Надійки це була, як потреба - були хвилювання за ніжки, але страхи дякувати Богу не підтвердились, тому з другою дитинкою це вже навичка за замовчуванням😄)🤍Я та мама, в якої діти не пили з пляшечки - одразу з кружки.🤍Я та мама яка з початку прикорму не годувала дитинку,їла самостійно.🤍Я та мама яка носить постійно дитину на руках не боячись, що звикне.🤍Я та мама, яка після грудного вигодовування не міняла ніч на компоти чи суміші.🤍Я та мама яка не давала солі до року.🤍Я та мама яка не давала компотів, чайочків, соків і т.п.до 1,7 р. ( з другою дитинкою мрію і ще довше);🤍Я та мама яка не купувала стимулюючих іграшок для швидкого ходіння (каталки/ ходунці)🤍Я та мама яка не давала до 1,5 року екрану та солодощів( хоча в пріорітеті було до 2/3 - ох років про що дуже шкодую)🤍Я та мама яка садила дитинку з 5 місяців,коли вона ще сама не сідала( про що жалію, так як затримався самостійний навик сядати до 8 місяців)🤍 Я та мама яка не кожен день гуляє з дітками на вулиці( теж в цьому хочеться вирости, розуміючи що це дуже важливо)🤍Я та мама яка робить повністю всі вакцинації по календарю;🤍Я та мама яка профілактично протягом цілого року дає вітамін д всій сім'ї, дорослим дозу на осінь збільшуємо;🤍Я та мама яка є не ідеальною, але вчиться бути гарною мамою для своїх дітей!Не хвалюсь,не ставлю собі галочок, але свідомо аналізую своє материнство, є багато чого хочеться покращити і в чому рости - а за якимись моїми перемогами завжди стоять ЛЮДИ з якими радилась,з якими молилася і яким безмежно вдячна за адекваті поради, підбадьорення і рекомендації!Найбільший інсайт материнства це ставити питання і знаходити відповідь, радитись і запитувати та мати толкових людей поруч🤍🙌п.с. діліться своїм досвідом в коментарях, цікаво і корисно буде почути 🤗