Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ІНСТАсалат | Василенко Аня
Añadido 14 jul. 2024

ІНСТАсалат | Василенко Аня

@fotofoninsta
Número de suscriptores: 771
Fotos: 1,440
Videos: 200
Enlaces: 129
Descripción:
Канал про новини зі світу Інстаграм, корисні туторіали, уроки, кейси. І трохи мемів та фото/відкоконтенту😉 Власниця Аня Василенко: https://t.me/anna_vasylenko
Fuente

ІНСТАсалат | Василенко Аня | ПРО ПІДЙОМ З ГЛИБИНИ🧝Нещодавно натрапила на історію про призначення ва...

Logotipo de la comunidad de telegram - ІНСТАсалат | Василенко Аня ІНСТАсалат | Василенко Аня @fotofoninsta
274 Vistas/Alcance 2025-01-14 11:10 Mensaje №1889
🧝ПРО ПІДЙОМ З ГЛИБИНИ🧝Нещодавно натрапила на історію про призначення вартісного годинника для фридайвінгу (підводне плавання з затримкою дихання без аквалангу). Його використовують при підніманні з глибини щоб здійснювати підйом плавно, з паузами для рівномірного вивільнення азоту через ризик інсульту, яким може статися при різкому піднятті. Хоча до того, мені здавалося, що треба швиденько пливти на світло🫤...Нічого не нагадує?Тут я бачу дві відповіді на питання, які задають клієнти у веденні блогів:Перше – суперактуальне, Друге – суперлогічне.1️⃣ Перший, актуалочка, полягає у тому, що після свят і канікул, які так сильно чекали, ми як та рибка Дорі🐟 з «У пошуках Немо»: «Що я тут роблю?», «Куди я пливу?», «Куди нажимать?». Після паузи, «занурення на дно відпочинку» важко знову набрати темп, який здавався таким прийнятним перед паузою. Це нормально. Дайте собі можливість «випливати» поступово». Якщо чесно я сама в цій паузі...ніяк після новорічної відпустки не можу набрати темп саме для свого блогу...2️⃣ Другий, логічний висновок, стосується тих, хто тільки починає ведення блогу.Піднімайтеся поступово у комфортному для свого організму темпі, щоб зайвий «азот» не призвів до «інсульту» – вигорання або «смерті» ідеї.Я за малі, але РЕГУЛЯРНІ та ДИСЦИПЛІНОВАНІ КРОКИ, щоб жити, а не існувати поруч з блогом.😘😘😘