Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Фортунатовщина
Añadido 06 ene. 2025

Фортунатовщина

@fortunatov_channel
Número de suscriptores: 212
Fotos: 87
Videos: 14
Enlaces: 37
Descripción:
Нео зміг, і ми зможемо Писець: @fortunatorr
Fuente

Фортунатовщина | в голову лізуть якісь модерн-філософські мюслічи можна жити, граючись?...

Logotipo de la comunidad de telegram - Фортунатовщина Фортунатовщина @fortunatov_channel
245 Vistas/Alcance 2025-06-08 14:46 Mensaje №162
в голову лізуть якісь модерн-філософські мюслічи можна жити, граючись? от без зайобів постійних. невже бути дорослим — означає втрачати грайливість в усьому? коли я помічаю, що надто серйозно ставлюсь до чогось, мені прям дурно стає. це не про відповідальність, повірте, вона у вища за мене. це про відчуття легкості. якого хріна ми її втрачаємо з роками? окей, може бути втома. але я почав досліджувати себе: коли я кажу, що я втомився, я ніби себе програмую на це. коли я затрахався просто, але не думаю, що я втомився, мені прям ок. дурне таке, ліг, поспав і далі летиш. треба — включився, зробив, перемкнувся на режим легкості. не треба оце собі придумувати якусь зайву шляпу про дорослішання, бо мені здається ми просто перетворюємось на наших батьків (ми всі їх любимо, так)наголошую — питання в тому, щоб жити легше. граючись. нашу ідентичність та унікальність весь час намагаються знищити, з самого дитинства. я не хочу її втрачати навіть зараз, не здався ще. мені іноді кажуть, що я важко пояснюю, що мене іноді складно зрозуміти. тому якщо я тут шифр якийсь знову написав — питайте