Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Білогородка та навколо: всі події ❤️
Añadido 22 feb. 2022

Білогородка та навколо: всі події ❤️

@fortregion
Número de suscriptores: 765
Fotos: 676
Videos: 99
Enlaces: 54
Descripción:
Життя в Білогородці, Бучі, Ірпені та поруч.

👥 Número de suscriptores

765
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: -1

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Білогородка та навколо: всі події ❤️ 2024-07-08
Прес-центр Білогородсього укріпрайону 2022-08-19

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

🔥 Міненерго закликає: користуйтеся газом безпечно!❄️ Через холоди та відключення електроенергії громадяни активніше користуються газовими приладами – як звичайними кухонними плитами, так і різноманітними портативними чи туристичними пальниками. І часто нехтують правилами безпеки, піддаючи ризику себе та близьких.Щоб запобігти небажаним наслідкам, потрібно дотримуватися декількох простих рекомендацій. 1. Ознайомитися з інструкціями з експлуатації газових приладів і дотримуватися їх. 2. Стежити за нормальною роботою газових приладів, димоходів і вентиляції, перевіряти тягу до включення та під час роботи газових приладів. 3. Періодично очищати димохід. 4. Після закінчення використання газу закрити крани на газових приладах і перед ними. 5. При несправності газового обладнання викликати працівників підприємства газового господарства. 6. При раптовому припиненні подачі газу негайно закрити крани пальників газових приладів і повідомити в аварійну газову службу за телефоном 104. 7. При появі в приміщенні запаху газу:- негайно припинити використання газовими приладами, - перекрити крани до приладів і на приладах, - відчинити вікна або кватирки для провітрювання приміщення, - викликати аварійну службу газового господарства за телефоном 104 (з незагазованого приміщення);- сповістити оточуючих про запобіжні заходи, вивести людей з загазованого приміщення;- не запалювати вогонь, не курити, не вмикати і не вимикати електроосвітлення і електроприлади, не користуватися електродзвінками. 8. Перед входом в підвали й погреби переконатися у відсутності запаху газу ДО включення світла або запалювання вогню. 9. Працівників підприємств газового господарства необхідно допускати в приміщення після пред`явлення ними службових посвідчень у будь-який час доби. 10. Ставити до відома підприємство газового господарства при виїзді з квартири на термін більше одного місяця. 11. Власники будинків і квартир повинні своєчасно укладати договори на технічне обслуговування газового обладнання та перевірку димоходів, вентиляційних каналів. У зимовий час необхідно періодично перевіряти оголовки димоходів з метою недопущення їх обмерзання і закупорки.#енергетичнийфронт #енергетичнабезпека
Нарешті! Повідомлення від офіційного каналу Білогородської ТГ:"📱 Мобільний телефонний зв’язок та доступ до інтернету є критично важливими для забезпечення життєдіяльності громади та безпеки мешканців. У поточній ситуації з відключеннями електроенергії ми всі маємо додатковий дискомфорт через відсутність зв’язку та інтернету.🔋 Акумулятори на вишках мобільних операторів не встигають набрати достатній заряд під час включень, і тому швидко розряджаються.Наразі працюємо над вирішенням ситуації разом із компанією «Київстар». Сьогодні, 4 листопада, відбулася нарада, яку провів заступник Білогородського сільського голови Павло Реган за участю представників «Київстар». 🔌 Прийнято рішення, що Білогородська сільська рада устаткує вишки оператора генераторами для забезпечення безперебійного живлення. Натомість компанія «Київстар» бере на себе зобов’язання з утримування та обслуговування обладнання.🤗 Очікуємо, що впродовж двох місяців зможемо отримати та встановити генератори на визначених вишках та будемо на зв’язку незалежно від наявності електроенергії.Тримаємося та разом до Перемоги! 🇺🇦"
5 рекомендацій, як правильно включати електроприлади після стабілізаційного відключення: 1. Якщо у вас зникло світло через відключення за графіком — відключіть від мережі всі енергоємні прилади: пральні машини, чайники, бойлери, електронагрівачі тощо. А також вимкніть світло в приміщеннях, де в цей час не перебувають люди. 2. Після того, як у вас з’явилося світло, одночасно не включайте всі енергоємні прилади. Обмежтесь включенням у мережу одного, а інший включіть в інший період часу, обов’язково відключивши попередній. 3. Енергоємні прилади, які мають таймери включення, запрограмуйте на роботу з 00:00 до 06:00 ранку. 4. Якщо ви користуєтеся електродвигунами та насосними станціями, відключайте їх від мережі — вони дають надзвичайно високе навантаження на електромережі під час пуску. Включайте їх у мережу за 20–30 хвилин після появи електроенергії. 5. Бізнес-клієнтів просимо відмовитися від використання зовнішнього освітлення. ⚡️Заощадження електроенергії — наше спільне завдання сьогодні!