Fuente
AESPA UKRAINE | æspa | 250526: оновлення бабблу Каріни за 22.05[1:30 АМ KST] *відео 1*перекла...
108 Vistas/Alcance
2026-05-25 16:45
Mensaje №34564
🌟 250526: оновлення бабблу Каріни за 22.05[1:30 АМ KST] *відео 1*переклад відео: 10:17 — удар11:58 — с-завивку нелегко зробити в дощовий день12:06 — але це хвилююче13:25 — що ж мені робити13:26 — не можу нормально ходити14:12 — потужний вокал17:26 — якщо придивитися, здається, ніби лівий і правий черевики взуті неправильно17:34 — чому? я виглядаю як втомлена людина?18:30 — практикую lemonade19:49 — хехе, репетиція закінчилася01:24 — лампа, яку використовують просто так, навіть коли вона впала
— хіхі, я тепер іду спати— вперше за довгий час буду міцно спати без будильника[11:26 PM KST]— я давно не виступала, тому так схвильована..за 24.05[1:20 AM KST]*відео 2*переклад відео: 13:10 — могла б краще виспатися13:58 — спокійно збираюся на роботу14:12 — може, почати збиратися16:24 — прямий ефір із хвилі17:13 — готово.17:14 — усе добре17:45 — розслаблення шиї18:15 — розслабити шию, а потім знову напружити18:19 — трохи безладу18:48 — вдягти біле чи синє18:48 — га, Ері18:56 — вирішила вдягти синє~!19:01 — крутиш це, і людина біля верхівки заходить першою19:36 — сьогодні теж було весело
— я давно не виступала на фестивалі, тому не змогла зробити всі фото— коли я вже спущуся назад[10:21 PM KST]*відео 3*переклад відео:11:51 — це трохи схоже на ведення ютубу, правда?12:16 — уперше за довгий час пішла на шопінг12:43 — розраховуюсь..😞13:10 — Соджепа14:44 — будь ласка, зробіть мене гарною, вчителю!15:19 — мені дуже подобається15:21 — я подумала, що ти падаєш, онні15:52 — уперше в Соджепа15:56 — пісня, яка мені дуже подобається16:20 — дуже спекотно16:49 — Мінджон, я сумувала за тобою16:52 — усі приходять у Соджепа заради цього смаку17:17 — навіть у приміщенні18:06 — seoul jazz festival18:22 — мандаринко, будь ласка, не випадай із моїх рук18:41 — хаха, важко дочекатися заходу сонця19:15 — kyobo bookstore ~!20:58 — подарунок для себе
— сьогодні я вперше пішла на seoul jazz festival— на стенді W Korea мене природно впізнали як Каріну— це змусило мене почуватися так добре— seoul jazz festival насправді такий веселий..— і Еллі Май-онні— я її дуже люблю*відео 4*— це пісня під назвою shot clock*відео 5*— а це пісня під назвою trip[11:43 PM KST]— зачекайте, хайлайти пісень сьогодні виходять?— у мене є пісня, яка мені подобається, хіхі— in my plan і can’t help myself, і— вони мені подобаються[11:58 PM KST]— залишилося 2 хвилини— я так нервую[12:07 AM KST] *25 травня за корейським часом — хм, чому нічого не виходить— чому воно не з’являється— аххх, чому так— чому це таааааааак— може, це не сьогодні[12:26 AM KST]— урааа, вийшло— хіхі, сподіваюся, вам дуже сподобаються бі-сайди, у мене так тремтить серцеза 25.05[9:58 PM KST]*відео 6*переклад відео: 08:20 — їду на роботу11:08 — я така вдячна отримати щось подібне, з’їм кожен шматочок із вдячністю11:11 — не можна пролити на одяг11:23 — зустріла Рубі Ківі й змогла його потримати14:53 — блим-блим18:54 — іду на репетицію19:43 — приблизно 3–4 день19:56 — практикую lemonade, я дуже нервую, бо часу майже не залишилося20:40 — кінець роботи, так приємно після зняття макіяжу
— сьогодні мене не було вдома приблизно 12 годин~!!!#bubble 🌟#karina🌟@foraespa