Fuente
AESPA UKRAINE | æspa | 020226: оновлення бабблу Вінтер за 01.02[1:59 АМ KST]— т/і!!! сьогодні...
135 Vistas/Alcance
2026-02-02 21:05
Mensaje №29507
🌟 020226: оновлення бабблу Вінтер за 01.02[1:59 АМ KST]— т/і!!! сьогодні я вперше за довгий час виступила на сцені, «Chu~♡»*фотографія 1*— як вам «Chu~♡» ?— я навіть зробила манікюр з Hello Kitty для 'Chu~♡'— я постійно тренувалася виконувати 'Chu~♡' з Джімін-онні в репетиційній кімнаті, бо боялася, що зроблю помилку— я нервувала, виконуючи 'Chu~♡' після довгої перерви*фотографія 2*— а це? 🍎— але насправді…— я ще не сходила в душ — я занадто лінива— я повернулась в готель і з'їла їжу з магазину...— ... мені потрібно прийняти душ— ㅠㅠㅠㅠㅠ я прийму душ ㅠㅠㅠ і повернуся ㅠㅠㅠ— мені йти чи ні ㅠㅠㅠ— мені треба вмитися— звичайно, звичайно— 🍎 я піду вмитися і повернуся— насправді я не пішла — я гортала інстаграм і побачила милу капібару, яка танцювала і співала, тому мені сподобалося це відео.— я піду о 40 хвилині— просто подивлюся інстаграм ще трохи...— ㅠㅠ плгоритм зіпсований.— ця капібара постійно з'являється— як я можу це не дивитися?— танцююча капібара— я навіть не можу... тепер з'явився ще й поїзд Nam Haeng— а, йому виповнилося 41— ㅠㅠㅠㅠㅠ я справді піду прийму душ, добре? ㅠㅠ[3:38 AM KST]— я прийшла…— я хочу спати…— я йду спати ㅜㅜㅜ— за кілька годин мені знову треба прокидатися— на добраніч, до завтра ✨💙[11:36 AM KST]*фотографія 3*— я зроблю маску для обличчя і піду в зал очікування[12:01 PM KST]*фотографія 4*— прибула— ах, я перестала пити каву...— але сьогодні просто не вийшло...— ароблема в тому, що вчора я занадто пізно лягла спати— тільки сьогодні>_<— чесно кажучи, навіть вчора >_<— ні, з завтрашнього дня я не буду пити каву— напевно— сьогодні я обов'язково зроблю селфі з Асиль-онні та Джімін-онні— я просто упереджена ㅋ— я дуже хочу зробити це фото*фотографія 5*— ні, це було вчора ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ— Джімін-онні сказала мені робити так, тому я подумала, що не знаю цього.— я думала, що це зараз в тренді.— але вона мені прошепотіла.— (це поза, яка мені останнім часом подобається, тому я її часто роблю).— тож я це зробила.— ?!!!! вона професіонал.— я так і думала.— ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ схоже, це зараз модно.— кожного разу, коли Джімін-онні запитує «Ти це знаєш?», я ніколи не знаю, тож я вирішила, що так і має бути...[6:55 PM KST]— 😽— вау, наші менеджери дійсно добре танцюють— чесно кажучи, я б засмутилася, якби вони не посіли перше місце— це божевілля[11:34 PM KST]— немає нагороди за вболівання— але наша команда також посіла перше місце за це...— час оголошення— час оголошення— час оголошення— будь ласка— будь ласка, наші менеджери— будь ласка, будь ласка, будь ласка— божевільно, ми посіли перше місце!— о, як і очікувалося.— команда aespa 크으으으ㅡ으ㅡ으ㅡза 02.02[12:12 PM KST]— повернувшись у свою кімнату...— таке відчуття самотності...— ах, це був такий приплив дофаміну— таке відчуття, ніби я щойно повернулася додому з концерту#bubble 🌟#winter🌟@foraespa