Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Микола Хайтул 🏟
Añadido 14 jul. 2024

Микола Хайтул 🏟

@football_khaitul
Número de suscriptores: 1 703
Fotos: 1,550
Videos: 126
Enlaces: 647
Descripción:
🧠 ⚽️ Розширюємо футбольний світогляд разом Про футбол у контексті: унікальних історій 🔍, бізнес-кейсів💰, технологій🤖 Цей Telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШИХ ЗА 21 РІК
Fuente

Микола Хайтул 🏟 | Палкін vs Суркіс. 10 років тому також був конфлікт між керівниками Шах...

Logotipo de la comunidad de telegram - Микола Хайтул 🏟 Микола Хайтул 🏟 @football_khaitul
533 Vistas/Alcance 2025-11-05 14:30 Mensaje №1946
Палкін vs Суркіс. 10 років тому також був конфлікт між керівниками Шахтаря та Динамо, і тоді репліки теж стосувалися податків. Думаю, у вчорашніх словах Сергія Палкіна якоюсь мірою було відсилання до тієї історії 2015 року.Суркіс, до речі, тоді сказав, що суперечки з Палкіним - не його рівень, він може дискутувати з Ахметовим. 🫢 Виходить, рівень змінився? Нагадаю. Тоді взагалі все розпочав заступник генерального директора Динамо Сергій Мохник:Мохник: "Якщо Палкін вважає нормальним стимулювання команд, які грають проти конкурентів, то хотілося б у нього запитати, за якою статтею витрат проходять ці гроші в клубі "Шахтар" і клубах, які ці гроші отримують"Палкін: "Заступник генерального директора "Динамо" Мохник сказав, що у нас з точки зору фінансів якісь там питання. Так от я хочу особисто Мохнику відповісти, що футбольний клуб "Шахтар" на пострадянському просторі - найбільш відкритий і законослухняний клуб. За п'ять минулих років ми заплатили 2 мільярди гривень податків до бюджету. А тепер візьміть "Динамо". Візьмемо для порівняння 2012 рік. Ви знаєте, скільки вони заплатили прибуткового податку з зарплат футболістів? В еквіваленті - 44 тисячі доларів. А ви знаєте, скільки "Шахтар" заплатив? Більше 12 мільйонів доларів!Так у мене питання: "Динамо" на цю різницю по відрахуваннях до бюджету купує собі футболістів, інвестує в клуб, це фейр-плей вважається? Поясніть, як може бути так, що у них зарплата провідних футболістів, ринкова вартість яких під 20-25 мільйонів євро, становить на місяць 900 доларів?Суркіс: "Пан Палкін не працює в фінансових органах. Ми йому відповімо на нашому сайті, скільки виплачуємо податків. А якщо у них більше грошей з якихось причин, і вони можуть платити своїм футболістам більше грошей, ніж київське "Динамо", то це їхнє право. Я можу дискутувати з Рінатом Ахметовим, Палкін - це не мій рівень.Палкін 2025: Ми не забуваємо, що клуб – це також і платник податків. Наша успішна трансферна та комерційна діяльність дозволяє нам сплачувати значні податки. Від початку повномасштабної війни «Шахтар» сплатив понад 1,87 мільярда гривень податків, що еквівалентно приблизно 47 мільйонам доларів. Це наш реальний внесок в економіку країни.А тепер постає закономірне запитання, на яке хотілося б отримати відповідь: яка ситуація у нашого головного конкурента в боротьбі за чемпіонство з виплатою податків?».