Fuente
поле болото 21 💀 | коли там було Маковія?в Ображіївці 2009 року воно ось.позаду на паркан...
135 Vistas/Alcance
2024-08-05 00:31
Mensaje №1125
коли там було Маковія?в Ображіївці 2009 року воно ось.позаду на паркані церкви мальована футбольна афіша. тоді в нас ще була футбольна команда "Колос", вони їздили в інші райони навіть. для малої мене футбол був подією, адже все село збиралося на стадіоні, а нам давали по 50 коп чи навіть по 2 грн на сухарики, морозиво і отето всьо. отето всьо продавалося "у бабки". "бабка" -- це якась прєдпріімчива родина спочатку зробила магазин прямо в своїй хаті, а згодом все ж перенесла його в гараж (тобто покупці підходили до двору, а не заходили у двір і перлися в хату). торгувала баба, тому "бабка". покійний дід Льоня посилав нас за папіросами "Прима". ще можна було вибрати жуйки з наклейками (яке ж гівно) і здати дідові пивні пляшки.всі натовпи дорослого життя не відчуваються такими грандіозними, як ображіївські під час футболу чи святкування річниці з ДН Івана Кожедуба.пам'ятаю: всі дивляться футбол, а я дивлюсь, як на рівні з верхів'ям тополь летить поліетиленовий кульок-маєчка. я вже тоді була поетом.