Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - поле болото 21 💀
Añadido 14 jul. 2024

поле болото 21 💀

@folklore21
Número de suscriptores: 270
Fotos: 718
Videos: 78
Enlaces: 171
Descripción:
всяке-різне берлінсько-українське + спорадичні нотатки про Ображіївку
Fuente

поле болото 21 💀 | снилося, як літаю під стелею ображіївської хати (в прихожій у баби Сла...

Logotipo de la comunidad de telegram - поле болото 21 💀 поле болото 21 💀 @folklore21
143 Vistas/Alcance 2025-06-04 21:27 Mensaje №1350
снилося, як літаю під стелею ображіївської хати (в прихожій у баби Слави) на білих полотнах (як у циркових гімнасток), готуюся до концерту "панна вмерла". в залі Корчинський, я в когось закохана і питаю ДК, чи він прийде. а він не прийде, бо на війні.друга частина сну — Ображіївка, десь в районі клубу велика сцена, на якій ми маємо грати, взуваю ті самі рожеві чобітки, фарбуюсь, вибираю помаду. купа знайомих (Катька Малишчиха, Оля Гарбуз, ще однокласниці), я зі сцени в мікрофон кажу "перестаньте називати мене Катьою, я Катерина!". і хтось шепоче "Катюуууша" по-зміїному. неможливість відстояти своє ім'я — безсилля.вирізані вінки, гребінці з паперу.мама шле фото з Ображіївки, думаю про окупацію: яка вже, яка може бути, про окупацію зі снів. в селі збереглося багато текстилю. не знаю, куди поділися сорочки з музею, а було прям багато (білим по білому насамперед). в кожній хаті, куди заходила, було про що питати й слухати. Катя Ю. має колекцію і архів, баба Катя сама створює колекції. є що втрачати.