Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - floor 096⚠️ | seth.horus | Дволикий крафтер | If i dont return... | Імператор Матьо Гов Йоб IX
Añadido 06 dic. 2025

floor 096⚠️ | seth.horus | Дволикий крафтер | If i dont return... | Імператор Матьо Гов Йоб IX

@floor096
Número de suscriptores: 177
Fotos: 3,310
Videos: 272
Enlaces: 569
Descripción:
Сетхорус, він/його, вона/її Анонка: https://t.me/anonymusnovalentinebot?start=879658905 //Сетхорус це нікнейм і він відмінюєтся Рісунки, косплеї та крафти, всякі всякості короч✍️🗿 Tiktok: seth.horus.cos Inst: seth.horus096 Patreon: sth096
Fuente

floor 096⚠️ | seth.horus | Дволикий крафтер | If i dont return... | Імператор Матьо Гов Йоб IX | А ще.. Кароче чергова поплавка теж на фоні нічого блять. Я розумію що ...

А ще.. Кароче чергова поплавка теж на фоні нічого блять. Я розумію що мене бісить все, друзі, батьки, оточуючі. Бісять до сліз тупо. Я хз як це пояснити, я дивлюсь на людей через призму "від'їбісь пж ти не щирий і зневажаєш мене" Причому блять абсолютно без поводу. Типу я нізким сьодня не сварився, в мене все було добре але будь-який контакт з кимось доводе до сліз нахуй. Ще ці собаки йобані.. Я дуже боюсь собак а через тупоголових сусідів купа цих собак шаройобится по селу де я живу и така ж купа в кожному дворі і варто лише пройти повз то з усіх щілей з цих заборів і з під воріт лізуть ці піздоваті собаки в надії на мене накинутись. І через те що майже 90% сусідів їбучих клали великий і товстий хуй на правила застройки то мало того що в нас замість норм тротуару шматки дороги з бруду і каміння дай бог до метра вшир, так ще й ти змушений йти попід цими заборами з яких лізуть ці сучі собаки шо в більшості нічим не закріплені і варто пролізти під забор і все - вона на волі. Сука просто неможливо пересуватись. Я поки йшов з тої пошти, я думав що попідпалюю нахуй всі ці забори. Аби їх не будували впритик до проїзжої частини. Я ненавиджу вас і ваших собак не переношу і не маю ходити під вашими заборами по грязі бо вам захотілось зайвий метр до земельної ділянки додати. Пішли ви всі нахуй.