Fuente
floor 096⚠️ | seth.horus | Дволикий крафтер | If i dont return... | Імператор Матьо Гов Йоб IX | Фоточки з нашого дуо Взагалі, було пару смішних внутрішніх моментів, п...
55 Vistas/Alcance
2026-02-17 01:04
Mensaje №6607
Фоточки з нашого дуо Взагалі, було пару смішних внутрішніх моментів, поділюсь з вами:1. В нас починається номер з книжки яка мала опинитись біля ведучої, (підкинути її). Але я промазала і вона вилетіла зі сцени.... Двічі... Тому довелось передати особисто в руки, ще й незадоволено крикнути "книги треба берегти!!"..... На нагороджені я отримала грамоту за любов до книжок 😂😅2. В моменті коли Вендіго пригощає цукеркою... З переляку я її сунула в рота з обгорткою.. Було не дуже смачно 3. Аби зістарити сукню, додатково ходили по ній в взутті, в цьому приняло участь вся командаВзагалі, в нас був справжній хардкор на цьому аль морі: перенесли в іншу категорію, потім поставили в позаконкурс, а закінчилось це все двома номерами один з яких треба було зробити за дуже обмежений час... Але я задоволена результатом, було нервово і весело 🤩Не дарма в нас дуо спочатку припало на щасливу 7, реально ж щасливі всі! А от 13 та... Лякались і відвідувачі, і волонтери які носили Сет, і ми під час підготовки.. 🥲