Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Збір закритий!
Añadido 06 ene. 2025

Збір закритий!

@fimaidonat
Número de suscriptores: 4 580
Fotos: 2,800
Videos: 139
Enlaces: 4,090
Descripción:
Привіт , я Фіма і я втомився боротися з інстой. Тут не буде новин , будуть тільки збори і різні види мотивацій для донатів. Всі збори перевірені зі звітами.
Fuente

Збір закритий! | За традицією , коли зʼявляються новенькі , швиденько вводжу в курс спр...

Logotipo de la comunidad de telegram - Збір закритий! Збір закритий! @fimaidonat
1 130 Vistas/Alcance 2026-03-23 11:44 Mensaje №6390
За традицією , коли зʼявляються новенькі , швиденько вводжу в курс справ)В чому фішка каналу? В тому, що коли здається , що вже всі , хто міг , задонатили, зʼявляємось ми і закриваємо всі разом. Ті, хто відкривав збори , знають про що я.Канал веду тільки я , команди і інших власників в цього каналу нема))Всі збори йдуть з посиланням на пости в інсті. Всі люди перевірені. Якщо мені не вистачає даних , я перевіряю через своїх військових. На канал потрапляють збори , на яких не вистачає до 100к. Це і математика , і психологія, бо чим ближче закриття , тим легше. Ну і плюс це розуміння того, що людина , що відкрила збір , і без каналу провела роботу , а не просто переклала на нас відповідальність.В кожного дня є мета. В середньому це +20к на зборі (мрію про 33к, щоб збирати млн щомісяця)Коли донатите , залишайте в коментарях «+» , можете суму писати, можна скрін, як завгодно. Так інші будуть це бачити і їх це буде мотивувати )Інколи буває гумор , але рідко) донати , скріни з банок , мета дня і т.п. Наче все. Дякую усім , хто тут давно. Привіт усім , хто тут нещодавно. Сподіваюсь , вам у нас сподобається ❤️