Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Filonenko
Añadido 14 jul. 2024

Filonenko

@filonsky
Número de suscriptores: 598
Fotos: 351
Videos: 143
Enlaces: 491
Descripción:
Канал-супутник, мого YouTube блогу. YouTube: https://youtube.com/@filonsky Чат каналу: https://t.me/+nRPlW3sy3JQyZGRi
Fuente

Filonenko | Хелоу кітики! Знаю, що ви після тяжкої ночі, і вам скоріше всього вже ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Filonenko Filonenko @filonsky
906 Vistas/Alcance 2025-06-23 06:45 Mensaje №1396
Хелоу кітики! Знаю, що ви після тяжкої ночі, і вам скоріше всього вже не до Ірану, але ось вам мій тейк на цю історію.Коротше, я не вірю, що Штати після цих бомбардувань, позбавили Тегеран спроможності створити ядерну зброю. На це вказує декілька факторів. По-перше, витоки у ЗМІ, що іранці змогли евакуювати свої центрифуги і інститути. По-друге, повідомлення від самого Ізраїлю, що 60% уран кудись заховали в "закрома родіни". По-третє, занадто вже пихаті заяви американської адміністрації. По-четверте, як на мене непереконливі знімки результатів бомбардувань. Ну, не вірю я в те що Іран, будучі в контрах з США з кінця 70-х, будував свої підприємства не опираючись на ТТХ американських бімб. І найголовніший чинник для мене це реакція влади ісламської республіки, яка виражається в короткому, але такому знайомому нам гопнічєскому вислові "І шо? Їбаш!". Якщо США та Ізраїль хочуть позбавити Іран можливостями оволодіти ядерною зброєю, їм треба змістити діючий режим. В свою чергу, їм доведеться проводити наземну операцію. Звичайні бомбардування не зупинили навіть хуситів, а це просто хлопці в піжамах, які тіко вчора навчились пускати протикорабельні ракети. Трампоні вдалося за свою другу каденцію загнати авторитет США нижче ватерлінії, і треба щось більш значуще ніж В-2 з пінетратерами. Осінню минулого року на стрімах я вам казав, що велика війна на Близькому Сході неминуча. Не помилився.В стратегічній перспективі для нас це добре, оскільки вибиває одного з основних союзників раші, і є можливість того, що під час війни в Ірані, нормальні респи таки перетягнуть Трампа на нашу сторону. Та й за кляті шахеди буде приємно подивитися на розйобаний Тегеран. P.S.: Картинка для привернення уваги.