👁 473
25-09-03 22:27
Якщо коротко - все вийшло класно, сподіваюсь далі буде лише краще, але не відразу звісно ж.Відкриття мені сподобалось, вирішив не бити рекорд по закриттю проєкту в цей разОчікування перед відкриттям- онлайн не більше 20- половина цього онлайну це адміни- сервер пару раз крашнеться, залагає і ці 20 гравців лівнувнуть і буду в соло кататись по серверуРеальність була приємною, хоч по міркам SAMP UKRAINE не прям топ- набрали 50 чи 60 онлайну(самий пік), середній онлайн тримався 35 до пізнього вечора - сервер не крашнувся- люди вже пишуть пропозиції щодо нововведень та оновлень Шо взагалі можу сказать — радий, що задумка відкрити альтернативний проєкт в українському сампі спрацювала. Цей сервер саме про олдскульні часи — сподіваюсь в такому руслі ми і будемо його розвиватиНастрій позитивний, не дивлячись на постійний хейт про «завтра закриє», «нову аудюху піде купить і закриє» — ну камон, вже навіть заєбало. Навіть в самі найкращі часи сервер в місяць заробляв десь 20-30 відсотків від моєї зарплати в реал лайф