Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Олександр Федієнко 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Олександр Федієнко 🇺🇦

@fediienko_oleksandr
Número de suscriptores: 2 429
Fotos: 2,580
Videos: 1,020
Enlaces: 947
Descripción:
Офіційний Telegram-канал народного депутата. ➡️ https://www.facebook.com/FediiencoAlexandr ➡️ https://youtube.com/channel/UCnVOamiTOfSCRUMZ5reLjpQ
Fuente

Олександр Федієнко 🇺🇦 | О, бачу на вихідні Костян не відпочиває😂 Все про країну «піклується»:)...

Logotipo de la comunidad de telegram - Олександр Федієнко 🇺🇦 Олександр Федієнко 🇺🇦 @fediienko_oleksandr
1 300 Vistas/Alcance 2024-07-28 08:50 Mensaje №2734
О, бачу на вихідні Костян не відпочиває😂 Все про країну «піклується»:)UPD: заказуха 10000% Бо бачу береза який себе кличе березовим соком теж зробив репости цензора. Не знаю коли це корсун став експертом, хоча на заборі можна написати що завгодно. Але експертом він ніколи не був, хоча брешу, якісь виставки робив! Тобто гроші заробляв:) Навіть я колись допомагав. І фоткав Костяна. Але далі моя думка про цього «експерта» змінилась кардинально. Костян виявився мега продажним, та ще боягузом (ну щоб не писати про сцікуна:) Бо відсидівшись типу у військових (там керував такий собі Еделев, центр Києва), з гордо піднятою головою він пішов на дембель, я не здивуюсь якщо і УБД зробив:)) За гроші я точно знаю що пишу, бо якось телефоную, кажу Костянтине треба допомога країні, на що мені відповідають, пряма мова «ну за десятку зелені» я буду робити що завгодно. 😳 В професійній тусовці з нього давно сміються, бо Костян назвавши себе експертом тупо став виконавцем політичних замовлень. Тематика одна, мочити ДіЯ. Тиражує його суто цензор, що якось до себе у секту він втягнув Жору Учайкіна🤦🏻‍♂️ Мушу визнати, брехати у Костяна виходить складно, шо правда платівка у нього одна й та сама. Хто ворогі, ДіЯ, Федоров, Федієнко і так далі. А ну зараз ще резерв + хейтить. Костян бачу з штанів вистрибує щоб догодити спонсорам. «Але у липні 2023 нардеп від правлячої партії Федієнко (який також є палким  прихильником цифроміністра Федорова) пише офіційний запит міністру оборони Резнікову, де українською по білому пише «У ніч з 13 на 14 січня 2022 року були зламані Дія…»» Корсун ти геть епнувся:)? Де ДіЯ де Резніков, де мої запити:))? Це ти за те що я розігнав вашу шаражку Еделева де ти батьківщину язиком захищав? Так я є прихильником цифровізації, і буду їм надалі:) А на таких брехунів як костян, давно не звертаю увагу. Чому пишу? Бо мені друзі переслали це посилання:))Тому пояснив.