Fuente
Олександр Федієнко 🇺🇦 | Деякі засоби масу інформації розповсюдили відео щодо російської комети...
887 Vistas/Alcance
2026-03-03 06:29
Mensaje №4000
Деякі засоби масу інформації розповсюдили відео щодо російської комети яка була встановлена в шахідах за допомогою яких обстрілювали військові бази НАТО.Комета це виріб для більш точного наведення на ціль безпілотного апарату. Виробляється в росії і яку свого часу росіяни застосовували, і інколи застосовують для ураження об’єктів на території України. Про 5-у поправку звісно я не буду писати я думаю що весь світ зрозумів що це тільки на папері, але напишу про те що Україна єдина країна в світі яка побудувала та впровадила систему радіоелектронної боротьби по всій території України. Саме тому ці комети вже немає сенсу використовувати у нас, і скоріш за все росіяни може їх продали, може обміняли, але судячи по відео, вони тепер літають в іншій частині світу. Україна вже може поставляти технології, які ефективно можуть протидіяти і проти цих комет, а також технології кінетичної протидії проти повітряних безпілотних апаратів.Бо надовго збивати ракетами шахіди, не вистачить, ми це проходили…