Fuente
Олександр Федієнко 🇺🇦 | Вчора говорили про невідому війну.росія використовує українські цифров...
1 130 Vistas/Alcance
2026-01-03 11:47
Mensaje №3916
Вчора говорили про невідому війну.росія використовує українські цифрові ресурси, викрадені під час окупації частини територій, для кібератак і операцій дезінформації.https://youtu.be/z5BlV4jHQTQ?si=HKyzI21ooavfU8udІнформаційна експансія Москви на тимчасово окупованих територіях проводиться через конкретні “державні” унітарні підприємства зв'язку та телекомунікаційні провайдери, створені окупаційними адміністраціями. Саме вони використовують найбільші пули викрадених IP-адрес.https://www.ukrinform.ua/rubric-world/4060359-vikradeni-ipadresi-ak-zbroa-ak-rosia-vikoristovue-ukrainskij-cifrovij-resurs-u-vijni.htmlВодночас Україна успішно надала ЄС документально підтверджену базу даних про суб'єктів на окупованих територіях, після чого вони один за одним вносяться ЄС у санкційні списки (наприклад, “Комтел”, “Фенікс” та інші були безпосередньо включені до санкційних списків ЄС, зокрема, у 16-му, 17-му та 19-му пакетах санкцій). Це означає, що ЄС отримав достатньо доказів, які свідчать про шкоду державним інтересам, національній безпеці та суверенітету України, що будь-яка співпраця з такими суб’єктами не тільки заборонена, але і має наслідком сувору відповідальність, включно на рівні держав-членів ЄС, зокрема, в Нідерландах.