Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Олександр Федієнко 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Олександр Федієнко 🇺🇦

@fediienko_oleksandr
Número de suscriptores: 2 429
Fotos: 2,580
Videos: 1,020
Enlaces: 947
Descripción:
Офіційний Telegram-канал народного депутата. ➡️ https://www.facebook.com/FediiencoAlexandr ➡️ https://youtube.com/channel/UCnVOamiTOfSCRUMZ5reLjpQ
Fuente

Олександр Федієнко 🇺🇦 | Кабінет міністрів ухвалив порядок з автоматизації видачі повісток.http...

Logotipo de la comunidad de telegram - Олександр Федієнко 🇺🇦 Олександр Федієнко 🇺🇦 @fediienko_oleksandr
19 300 Vistas/Alcance 2025-09-09 15:06 Mensaje №3669
Кабінет міністрів ухвалив порядок з автоматизації видачі повісток.https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1062-2025-%D0%BF#TextЩо змінюється?1. Друк повісток централізується.Тепер їх можуть друкувати не тільки ТЦК, але і МО, обласні ТЦК, та далі за текстом "державні поліграфічні підприємства (які мають стратегічне значення)".2. запускається механізм обміну інформацією між різноманітними реестрами, які можуть впливати на відповідну процедуру.Тобто всі данні беруться з реєстрів ВС, а не з паперових носіїв.3. Це наче було, але здається додали інших операторів. Офіційним оператором стає «Укрпошта» (або інший призначений поштовий оператор). Повістки тепер можуть надсилатися рекомендованим листом, а не лише вручатися особисто представниками ТЦК.Для цього ТЦК та МО повинні укласти відповідні договори з Укрпоштою.Відверто кажучи, у мене питання звідки у ТЦК гроші на такі замовлення...Про взаємодію реєстрів вже написав, тобто тепер реестр ВС, буде бачити про ВС всю відповідну інформацію, з різноманітних реєстрів, для автоматичної генерації повісток.Я для себе це розумію так.Наприклад МО формує з реєстру перелік повісток, та маючи контракт з Укрпоштою їх розсилає.Ну або те саме робить держпідприємства-поліграфісти.Пояснюю ще для юристів що змінилось. Раніше також повісти надсилались рекомендованим листом, АЛЕ, раніше це вважалось як ДОПОМІЖНИЙ механізм. Тому, адвокати в судах, часто у юридичних спорах доводили, що людина «не отримала» листа (не забрала з пошти, відмовилася, тощо). Тепер, закріплено, що лист через пошту = офіційне вручення (юридично зняли сірі зони).Тобто запроваджено, чіткий законодавчий механізм, який дає можливість робити масові розсилки й унеможливлює уникнення вручення через пошту.❗️📌Прошу залишати посилання на мою інформацію, та не трактувати на власний розсуд!