Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Олександр Федієнко 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Олександр Федієнко 🇺🇦

@fediienko_oleksandr
Número de suscriptores: 2 429
Fotos: 2,580
Videos: 1,020
Enlaces: 947
Descripción:
Офіційний Telegram-канал народного депутата. ➡️ https://www.facebook.com/FediiencoAlexandr ➡️ https://youtube.com/channel/UCnVOamiTOfSCRUMZ5reLjpQ
Fuente

Олександр Федієнко 🇺🇦 | Працюючи на окрузі я звісно не зміг собі відмовити у бажанні, перевіри...

Logotipo de la comunidad de telegram - Олександр Федієнко 🇺🇦 Олександр Федієнко 🇺🇦 @fediienko_oleksandr
976 Vistas/Alcance 2025-03-22 06:06 Mensaje №3167
Працюючи на окрузі я звісно не зміг собі відмовити у бажанні, перевірити з чого роблять сметану та молоко, яке я споживаю. Тим паче, свого часу деякий громадський діяч додав мене до касти молочних магнатів:) Міф про "порошкове" молоко на полицях українських магазинів виник ще за часів СРСР. Зазвичай такі казки не беруться з повітря, їх намагаються масштабувати нелегальні або напівлегальні виробники. Це мені нагадує того брехуна який писав про акції батька🤦🏻‍♂️Хтось мені казав, що на цьому заводі, спочатку з молока робиться порошок, а потім вже з порошку ‒ знову молоко, а взагалі молоко у нас не молоко і масло не масло, а «одна суцільна хімія».Але побувавши на заводі, на власні очі переконався як виробляється молоко, та сметана;) Питне молоко виробляється зі свіжого пастеризованого. Воно проходить багатоетапну перевірку, не допускаються шкідливі домішки, антибіотики, інгібітори та небезпечні для здоров’я людини бактерії. Цей процес не вимагає консервантів.Але є і проблеми. Це неврегульованість виплат великими мережами магазинів після реалізації готової продукції виробника. Можуть і місяць і три, а то і до судів доходить, компенсувати гроші виробнику за його продукцію… Завод так само вимушений працювати з фермерськими господарствами. Ну і так далі.Але це проблема не про якість вже, а про інше. Тож молоко справжнє, на заводі де я був:)